Nimi
Gastro OÜ
Rekisterikoodi
11694773
ALV-numero
EE101329981
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
31.07.2009 (16)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 700.00 €
Toiminta
56111 -
1 742 298 €
190 909 €
11%
2 000 €
(arvio on suuntaa antava)
76 163 €
23
Toimitettu
Ei verovelkoja
251%
68%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Indrek Unt
| - | - | Välillinen omistus |
| Ülle Jehe
| - | - | Välillinen omistus |
| Ville Jehe
| - | - | Välillinen omistus |
| Steve Heinlo
| - | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| teine käik OÜ 17145317 | 33% - 900.00 EUR | - | - |
| BABU INVEST OSAÜHING 11254933 | 33% - 900.00 EUR | - | - |
| AMATÖÖR OSAÜHING 11242367 | 33% - 900.00 EUR | - | - |
| 2019 26.05.2020 | 2020 28.06.2021 | 2021 25.05.2022 | 2022 26.04.2023 | 2023 27.06.2024 | 2024 18.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 1 655 186 € | 765 942 € | 784 057 € | 1 499 338 € | 1 680 484 € | 1 742 298 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 108 088 € | 19 740 € | 193 406 € | 230 699 € | 145 692 € | 190 909 € |
| Voittomarginaali | 7% | 3% | 25% | 15% | 9% | 11% |
| Käyttöomaisuus | 206 541 € | 55 015 € | 200 013 € | 257 363 € | 110 805 € | 119 258 € |
| Pysyvät vastaavat | 49 976 € | 33 153 € | 26 289 € | 18 733 € | 176 179 € | 162 149 € |
| Kokonaisvarat | 256 517 € | 88 168 € | 226 302 € | 276 096 € | 286 984 € | 281 407 € |
| Lyhytaikaiset velat | 180 800 € | 152 711 € | 177 439 € | 176 534 € | 206 730 € | 205 244 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 75 717 € | -64 543 € | 48 863 € | 99 562 € | 80 254 € | 76 163 € |
| Työntekijöiden määrä | 43 | 27 | 21 | 30 | 23 | 23 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 307 319 € | 101 691 € | 66 635 € | 53 |
| 2025 Q3 | 454 610 € | 148 859 € | 81 490 € | 53 |
| 2025 Q2 | 290 331 € | 95 967 € | 64 622 € | 51 |
| 2025 Q1 | 367 562 € | 106 800 € | 55 213 € | 48 |
| 2024 Q4 | 412 232 € | 117 940 € | 72 495 € | 53 |
| 2024 Q3 | 531 262 € | 173 665 € | 86 212 € | 53 |
| 2024 Q2 | 418 011 € | 119 161 € | 62 549 € | 54 |
| 2024 Q1 | 370 142 € | 105 482 € | 56 051 € | 36 |
| 2023 Q4 | 370 411 € | 107 289 € | 69 356 € | 35 |
| 2023 Q3 | 508 229 € | 158 278 € | 83 074 € | 35 |
| 2023 Q2 | 408 565 € | 93 447 € | 55 515 € | 47 |
| 2023 Q1 | 348 595 € | 103 706 € | 68 884 € | 24 |
| 2022 Q4 | 363 242 € | 112 871 € | 68 261 € | 37 |
| 2022 Q3 | 504 108 € | 136 467 € | 58 774 € | 37 |
| 2022 Q2 | 364 359 € | 94 250 € | 34 920 € | 35 |
| 2022 Q1 | 235 356 € | 66 980 € | 46 017 € | 24 |