Nimi
Mehh. Grupp OÜ
Rekisterikoodi
11349970
ALV-numero
EE101130536
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
12.03.2007 (19)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
3 195.00 €
Toiminta
77311 - Maatalouskoneiden ja -laitteiden vuokraus ja leasing 02201 - Lokikirja
25 525 €
-20 125 €
-79%
336 €
(arvio on suuntaa antava)
85 820 €
1
Toimitettu
Ei verovelkoja
-23%
-11%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Merike Mumme
| 50% - 1 597.50 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Raul Zirkel
| 50% - 1 597.50 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 05.12.2020 | 2020 15.07.2021 | 2021 01.07.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 28.06.2024 | 2024 01.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 20 438 € | 31 079 € | 28 810 € | 28 289 € | 27 973 € | 25 525 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 7 600 € | 8 397 € | 859 € | 2 211 € | 9 283 € | -20 125 € |
| Voittomarginaali | 37% | 27% | 3% | 8% | 33% | -79% |
| Käyttöomaisuus | 7 092 € | 8 746 € | 7 507 € | 11 853 € | 17 049 € | 37 614 € |
| Pysyvät vastaavat | 183 823 € | 173 017 € | 156 994 € | 144 225 € | 138 117 € | 152 389 € |
| Kokonaisvarat | 190 915 € | 181 763 € | 164 501 € | 156 078 € | 155 166 € | 190 003 € |
| Lyhytaikaiset velat | 11 111 € | 11 012 € | 11 140 € | 36 326 € | 7 309 € | 7 806 € |
| Pitkäaikaiset velat | 94 610 € | 77 159 € | 58 910 € | 23 090 € | 41 912 € | 96 377 € |
| Kokonaisvelat | 105 721 € | 88 171 € | 70 050 € | 59 416 € | 49 221 € | 104 183 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 85 194 € | 93 592 € | 94 451 € | 96 662 € | 105 945 € | 85 820 € |
| Työntekijöiden määrä | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 8 000 € | 2 561 € | 735 € | 1 |
| 2025 Q3 | 5 510 € | 1 915 € | 735 € | 1 |
| 2025 Q2 | 8 680 € | 2 361 € | 735 € | 1 |
| 2025 Q1 | 5 940 € | 2 062 € | 711 € | 1 |
| 2024 Q4 | 7 750 € | 1 639 € | 661 € | 1 |
| 2024 Q3 | 6 050 € | 1 262 € | 661 € | 1 |
| 2024 Q2 | 9 785 € | 985 € | 215 € | 1 |
| 2024 Q1 | 1 630 € | 898 € | 661 € | 1 |
| 2023 Q4 | 6 353 € | 1 860 € | 661 € | 1 |
| 2023 Q3 | 13 500 € | 3 286 € | 661 € | 1 |
| 2023 Q2 | 5 780 € | 1 799 € | 661 € | 1 |
| 2023 Q1 | 4 710 € | 1 461 € | 661 € | 1 |
| 2022 Q4 | 12 788 € | 2 501 € | 661 € | 1 |
| 2022 Q3 | 3 560 € | 1 229 € | 661 € | 1 |
| 2022 Q2 | 4 772 € | 1 457 € | 661 € | 1 |
| 2022 Q1 | 4 310 € | 1 513 € | 661 € | 1 |