Nimi
Albu Metsnik OÜ
Rekisterikoodi
11343743
ALV-numero
EE101119777
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
30.01.2007 (19)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 556.00 €
Toiminta
02401 - Metsätalouden tukipalvelut
202 760 €
-43 569 €
-21%
633 €
(arvio on suuntaa antava)
377 258 €
2
Toimitettu
Ei verovelkoja
-12%
-11%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Heikki Ubaleht
| 100% - 2 556.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 05.06.2020 | 2020 25.10.2021 | 2021 04.10.2023 | 2022 13.10.2023 | 2023 01.07.2024 | 2024 25.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 421 264 € | 435 605 € | 630 040 € | 460 026 € | 189 799 € | 202 760 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 161 325 € | -23 151 € | -207 316 € | 50 406 € | -97 263 € | -43 569 € |
| Voittomarginaali | 38% | -5% | -33% | 11% | -51% | -21% |
| Käyttöomaisuus | 112 303 € | 113 910 € | 42 899 € | 125 458 € | 51 989 € | 15 443 € |
| Pysyvät vastaavat | 1 015 309 € | 931 256 € | 748 840 € | 450 949 € | 423 613 € | 384 751 € |
| Kokonaisvarat | 1 127 612 € | 1 045 166 € | 791 739 € | 576 407 € | 475 602 € | 400 194 € |
| Lyhytaikaiset velat | 151 101 € | 177 862 € | 197 428 € | 28 882 € | 28 690 € | 2 336 € |
| Pitkäaikaiset velat | 278 315 € | 192 259 € | 126 582 € | 29 390 € | 26 085 € | 20 600 € |
| Kokonaisvelat | 429 416 € | 370 121 € | 324 010 € | 58 272 € | 54 775 € | 22 936 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 698 196 € | 675 045 € | 467 729 € | 518 135 € | 420 827 € | 377 258 € |
| Työntekijöiden määrä | 5 | 5 | 5 | 3 | 2 | 2 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 1 194 € | 323 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | 3 270 € | 382 € | 108 € | - |
| 2025 Q2 | 666 € | 109 € | 0 € | 1 |
| 2025 Q1 | 12 197 € | 2 203 € | 537 € | - |
| 2024 Q4 | 137 863 € | 11 773 € | 1 616 € | - |
| 2024 Q3 | 770 € | 1 265 € | 1 432 € | - |
| 2024 Q2 | 950 € | 3 304 € | 2 826 € | 2 |
| 2024 Q1 | 144 628 € | 14 183 € | 3 437 € | 2 |
| 2023 Q4 | 20 256 € | 5 104 € | 1 875 € | 2 |
| 2023 Q3 | 57 871 € | 12 894 € | 2 693 € | 2 |
| 2023 Q2 | 5 989 € | 3 203 € | 3 166 € | 2 |
| 2023 Q1 | 145 483 € | 17 449 € | 1 499 € | 2 |
| 2022 Q4 | 218 905 € | 8 465 € | 1 624 € | 2 |
| 2022 Q3 | 197 859 € | 45 533 € | 14 794 € | 2 |
| 2022 Q2 | 158 971 € | 17 960 € | 3 322 € | 5 |
| 2022 Q1 | 152 855 € | 28 354 € | 11 149 € | 5 |