Nimi
Arantel Invest OÜ
Rekisterikoodi
11331757
ALV-numero
EE101656227
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
19.12.2006 (19)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
35 000.00 €
Toiminta
35141 - Sähkön kauppa
40 300 €
-56 564 €
-140%
1 055 €
(arvio on suuntaa antava)
3 410 248 €
2
Toimitettu
Ei verovelkoja
-2%
-2%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Sigmond Kartau
| 100% - 35 000.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Sigal Invest OÜ 16127323 | 25% - 750.00 EUR | - | - |
| Rulomatik Eesti OÜ 14609928 | 51% - 1 275.00 EUR | - | - |
| 2019 18.03.2020 | 2020 03.04.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 24.06.2023 | 2023 28.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 1 810 € | 2 277 € | 47 392 € | 138 436 € | 49 423 € | 40 300 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 1 157 512 € | -20 801 € | 34 413 € | 122 139 € | -93 353 € | -56 564 € |
| Voittomarginaali | 63951% | -914% | 73% | 88% | -189% | -140% |
| Käyttöomaisuus | 3 760 952 € | 3 162 773 € | 1 483 752 € | 1 554 614 € | 1 515 778 € | 1 336 752 € |
| Pysyvät vastaavat | 128 134 € | 680 648 € | 2 404 864 € | 2 406 471 € | 2 309 150 € | 2 077 348 € |
| Kokonaisvarat | 3 889 086 € | 3 843 421 € | 3 888 616 € | 3 961 085 € | 3 824 928 € | 3 414 100 € |
| Lyhytaikaiset velat | 28 146 € | 3 282 € | 14 064 € | 16 792 € | 15 210 € | 3 852 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 3 860 940 € | 3 840 139 € | 3 874 552 € | 3 944 293 € | 3 809 718 € | 3 410 248 € |
| Työntekijöiden määrä | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 5 592 € | 3 897 € | 3 150 € | 2 |
| 2025 Q3 | 7 049 € | 4 237 € | 3 150 € | 2 |
| 2025 Q2 | 8 242 € | 3 940 € | 3 150 € | 2 |
| 2025 Q1 | 3 626 € | 4 209 € | 3 530 € | 2 |
| 2024 Q4 | 7 554 € | 47 071 € | 3 432 € | 2 |
| 2024 Q3 | 19 250 € | 46 305 € | 5 395 € | 2 |
| 2024 Q2 | 11 198 € | 4 286 € | 2 767 € | 2 |
| 2024 Q1 | 2 435 € | 12 915 € | 3 990 € | 2 |
| 2023 Q4 | 10 052 € | 0 € | 2 657 € | 2 |
| 2023 Q3 | 21 069 € | 5 393 € | 2 437 € | 2 |
| 2023 Q2 | 15 255 € | 4 019 € | 2 437 € | 2 |
| 2023 Q1 | 3 063 € | 15 038 € | 4 765 € | 2 |
| 2022 Q4 | 22 382 € | 6 043 € | 2 044 € | 2 |
| 2022 Q3 | 74 211 € | 16 152 € | 2 044 € | 2 |
| 2022 Q2 | 37 437 € | 8 572 € | 2 044 € | 2 |
| 2022 Q1 | 60 108 € | 13 164 € | 1 859 € | 2 |