Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
https://vianaturale.eeAvaleht - Via NaturaleToidulisandid, vitamiinid, mineraalaineid, toitumisnõustamine. Kiire tarne üle Eesti.
Nimi
Via Naturale OÜ
Rekisterikoodi
11318308
ALV-numero
EE101109172
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
07.12.2006 (19)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 688.00 €
Toiminta
47271 - 85599 - Muu muualle luokittelematon koulutus
140 979 €
-13 508 €
-10%
1 219 €
(arvio on suuntaa antava)
-19 700 €
1
Toimitettu
Ei verovelkoja
69%
-31%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Timo Hermlin
| - | - | Välillinen omistus |
| Eliisa Hermlin
| - | Hallituksen jäsen | Ylemmän johtoelimen jäsen, esim. hallituksen jäsen tai valvontakomitean jäsen |
| MABELITI OÜ 14498446 | 100% - 2 688.00 EUR | - | - |
| 2019 08.04.2020 | 2020 07.06.2021 | 2021 23.05.2022 | 2022 07.02.2023 | 2023 28.06.2024 | 2024 25.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 364 505 € | 332 901 € | 313 660 € | 262 450 € | 157 753 € | 140 979 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | -9 805 € | 1 711 € | -3 571 € | -26 312 € | -20 432 € | -13 508 € |
| Voittomarginaali | -3% | 1% | -1% | -10% | -13% | -10% |
| Käyttöomaisuus | 75 678 € | 55 821 € | 68 192 € | 42 560 € | 39 256 € | 37 600 € |
| Pysyvät vastaavat | 12 536 € | 9 452 € | 6 368 € | 2 660 € | 6 100 € | 6 100 € |
| Kokonaisvarat | 88 214 € | 65 273 € | 74 560 € | 45 220 € | 45 356 € | 43 700 € |
| Lyhytaikaiset velat | 65 423 € | 45 119 € | 59 008 € | 35 980 € | 51 548 € | 28 400 € |
| Pitkäaikaiset velat | 5 379 € | 1 031 € | 0 € | 0 € | - | 35 000 € |
| Kokonaisvelat | 70 802 € | 46 150 € | - | - | - | 63 400 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 17 412 € | 19 123 € | 15 552 € | 9 240 € | -6 192 € | -19 700 € |
| Työntekijöiden määrä | 5 | 5 | 5 | 4 | 2 | 1 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 65 442 € | 8 799 € | 1 641 € | 1 |
| 2025 Q3 | 45 623 € | 6 281 € | 1 641 € | 1 |
| 2025 Q2 | 55 301 € | 7 529 € | 1 641 € | 1 |
| 2025 Q1 | 55 101 € | 5 511 € | 1 518 € | 1 |
| 2024 Q4 | 57 062 € | 6 748 € | 1 394 € | 1 |
| 2024 Q3 | 43 503 € | 5 359 € | 1 245 € | 1 |
| 2024 Q2 | 56 557 € | 9 105 € | 3 395 € | - |
| 2024 Q1 | 61 165 € | 9 189 € | 3 577 € | 2 |
| 2023 Q4 | 63 551 € | 9 618 € | 3 619 € | 2 |
| 2023 Q3 | 53 733 € | 6 221 € | 3 145 € | 2 |
| 2023 Q2 | 44 668 € | 7 567 € | 3 944 € | 2 |
| 2023 Q1 | 72 165 € | 6 700 € | 3 709 € | 3 |
| 2022 Q4 | 90 638 € | 13 441 € | 7 232 € | 2 |
| 2022 Q3 | 53 501 € | 13 711 € | 7 344 € | 2 |
| 2022 Q2 | 110 123 € | 12 923 € | 8 060 € | 6 |
| 2022 Q1 | 127 621 € | 14 115 € | 8 252 € | 6 |