Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
https://traveter.eeHüdroisolatsioon | Betooniremont | TorkreetimineTraveter Grupp OÜ on Eesti ehitusturul teenuseid pakkunud alates 2002 aastast. Meie põhilised valdkonnad on Hüdroisolatsioon | Betooniremont | Torkreetimine.
Nimi
TALVAMER INVEST OÜ
Rekisterikoodi
11257377
ALV-numero
EE101202655
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
24.05.2006 (19)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 556.00 €
Toiminta
77111 - Autojen ja kevyiden moottoriajoneuvojen vuokraus ja leasing 70101 - Pääkonttorien toiminta 68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
129 321 €
1 466 454 €
1134%
-
1 769 780 €
0
Toimitettu
Ei verovelkoja
83%
74%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Indrek Uusalu
| 50% - 1 278.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Andres Uusalu
| 50% - 1 278.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| OÜ TRAVE TRADE 11079341 | 100% - 40 000.00 EEK | - | - |
| TRAVETER EHITUS OÜ 11257245 | 100% - 40 000.00 EEK | - | - |
| Traveter Grupp OÜ 11620390 | 80% - 2 045.00 EUR | - | - |
| Traveter Survepuhastus OÜ 12016271 | 51% - 20 400.00 EEK | - | - |
| Tammiku Forestry OÜ 12088833 | 51% - 1 275.00 EUR | - | - |
| Martecon Ehitus OÜ 12928032 | 40% - 1 000.00 EUR | - | - |
| 2019 03.11.2020 | 2020 01.07.2021 | 2021 27.06.2022 | 2022 26.06.2023 | 2023 21.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 73 626 € | 206 666 € | 127 958 € | 189 674 € | 173 870 € | 129 321 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 27 439 € | 81 482 € | 153 621 € | 340 428 € | 16 420 € | 1 466 454 € |
| Voittomarginaali | 37% | 39% | 120% | 179% | 9% | 1134% |
| Käyttöomaisuus | 149 246 € | 177 739 € | 187 590 € | 154 927 € | 193 181 € | 1 523 846 € |
| Pysyvät vastaavat | 1 340 319 € | 1 410 253 € | 1 651 474 € | 2 070 845 € | 532 269 € | 450 246 € |
| Kokonaisvarat | 1 489 565 € | 1 587 992 € | 1 839 064 € | 2 225 772 € | 725 450 € | 1 974 092 € |
| Lyhytaikaiset velat | 132 047 € | 136 745 € | 183 464 € | 158 154 € | 148 804 € | 158 853 € |
| Pitkäaikaiset velat | 130 000 € | 142 247 € | 192 978 € | 264 569 € | 223 320 € | 45 459 € |
| Kokonaisvelat | 262 047 € | 278 992 € | 376 442 € | 422 723 € | 372 124 € | 204 312 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 1 227 518 € | 1 309 000 € | 1 462 622 € | 1 803 049 € | 353 326 € | 1 769 780 € |
| Työntekijöiden määrä | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 35 025 € | 529 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | 82 051 € | 13 907 € | 0 € | - |
| 2025 Q2 | 34 427 € | 2 078 € | 0 € | - |
| 2025 Q1 | 34 641 € | 12 911 € | 677 € | - |
| 2024 Q4 | 46 100 € | 10 980 € | 0 € | - |
| 2024 Q3 | 59 256 € | 2 537 € | 1 983 € | - |
| 2024 Q2 | 53 822 € | 8 296 € | 1 983 € | 1 |
| 2024 Q1 | 51 824 € | 7 012 € | 1 962 € | 1 |
| 2023 Q4 | 53 611 € | 7 909 € | 1 983 € | 1 |
| 2023 Q3 | 50 644 € | 5 690 € | 1 983 € | 1 |
| 2023 Q2 | 48 265 € | 5 498 € | 1 983 € | 1 |
| 2023 Q1 | 68 249 € | 11 019 € | 1 937 € | 1 |
| 2022 Q4 | 85 851 € | 16 365 € | 3 264 € | 1 |
| 2022 Q3 | 56 816 € | 5 626 € | 1 977 € | 1 |
| 2022 Q2 | 53 185 € | 0 € | 1 983 € | 1 |
| 2022 Q1 | 44 690 € | 6 343 € | 1 983 € | 1 |