Nimi
Tuuliku Arenduse OÜ
Rekisterikoodi
11212395
ALV-numero
EE101105736
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
25.01.2006 (20)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
3 366.00 €
Toiminta
68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
118 929 €
61 144 €
51%
839 €
(arvio on suuntaa antava)
916 294 €
1
Toimitettu
Ei verovelkoja
7%
5%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Kristo Kraav
| - | - | Välillinen omistus |
| Raivo Mererand
| - | Hallituksen jäsen | Välillinen omistus |
| RAMERX HOLDING OÜ 11144593 | 50% - 1 683.00 EUR | - | - |
| OÜ BECKFORD 10966614 | 50% - 1 683.00 EUR | - | - |
| 2019 30.09.2020 | 2020 01.07.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 27.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 99 653 € | 115 239 € | 119 039 € | 141 208 € | 120 772 € | 118 929 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 31 329 € | 38 429 € | 39 081 € | 53 723 € | 55 899 € | 61 144 € |
| Voittomarginaali | 31% | 33% | 33% | 38% | 46% | 51% |
| Käyttöomaisuus | 103 098 € | 145 919 € | 187 109 € | 41 859 € | 92 166 € | 99 967 € |
| Pysyvät vastaavat | 1 032 000 € | 1 033 940 € | 1 033 940 € | 1 033 940 € | 1 033 940 € | 1 033 940 € |
| Kokonaisvarat | 1 135 098 € | 1 179 859 € | 1 221 049 € | 1 075 799 € | 1 126 106 € | 1 133 907 € |
| Lyhytaikaiset velat | 467 081 € | 473 412 € | 475 521 € | 276 548 € | 270 956 € | 217 613 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 668 017 € | 706 447 € | 745 528 € | 799 251 € | 855 150 € | 916 294 € |
| Työntekijöiden määrä | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 30 362 € | 10 437 € | 1 946 € | - |
| 2025 Q3 | 31 633 € | 5 984 € | 1 447 € | - |
| 2025 Q2 | 23 598 € | 3 130 € | 1 353 € | - |
| 2025 Q1 | 27 365 € | 8 378 € | 1 337 € | - |
| 2024 Q4 | 30 115 € | 8 514 € | 1 304 € | - |
| 2024 Q3 | 27 363 € | 5 896 € | 1 304 € | - |
| 2024 Q2 | 28 063 € | 6 417 € | 1 304 € | - |
| 2024 Q1 | 29 314 € | 5 475 € | 1 203 € | - |
| 2023 Q4 | 27 173 € | 6 844 € | 1 153 € | - |
| 2023 Q3 | 25 533 € | 3 744 € | 1 153 € | - |
| 2023 Q2 | 29 553 € | 4 708 € | 1 153 € | - |
| 2023 Q1 | 39 927 € | 6 483 € | 1 018 € | - |
| 2022 Q4 | 35 046 € | 5 525 € | 1 018 € | - |
| 2022 Q3 | 33 094 € | 5 300 € | 1 018 € | - |
| 2022 Q2 | 34 244 € | 4 109 € | 1 018 € | - |
| 2022 Q1 | 37 666 € | 7 491 € | 1 018 € | - |