Nimi
Yachts Service OÜ
Rekisterikoodi
11206199
ALV-numero
EE101049821
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
23.12.2005 (20)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 500.00 €
Toiminta
33151 - Laivojen ja veneiden korjaus ja huolto
711 295 €
106 €
0%
2 583 €
(arvio on suuntaa antava)
372 032 €
6
Toimitettu
Ei verovelkoja
0%
0%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Marko Ollik
| 33% - 825.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Marko Manni
| 67% - 1 675.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Solaris Yachts Baltic OÜ 16338847 | 50% - 1 250.00 EUR | - | - |
| 2019 21.07.2020 | 2020 29.06.2021 | 2021 19.07.2022 | 2022 19.07.2023 | 2023 04.07.2024 | 2024 01.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 492 309 € | 536 577 € | 591 505 € | 538 342 € | 735 619 € | 711 295 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 111 151 € | 63 390 € | 18 288 € | 5 025 € | 2 125 € | 106 € |
| Voittomarginaali | 23% | 12% | 3% | 1% | 0% | 0% |
| Käyttöomaisuus | 497 770 € | 600 963 € | 703 338 € | 819 526 € | 850 530 € | 446 279 € |
| Pysyvät vastaavat | 49 638 € | 39 926 € | 30 214 € | 28 496 € | 27 931 € | 11 312 € |
| Kokonaisvarat | 547 408 € | 640 889 € | 733 552 € | 848 022 € | 878 461 € | 457 591 € |
| Lyhytaikaiset velat | 257 651 € | 291 860 € | 368 492 € | 470 566 € | 502 657 € | 85 559 € |
| Pitkäaikaiset velat | 8 750 € | 4 632 € | 4 632 € | 3 878 € | 3 878 € | 0 € |
| Kokonaisvelat | 266 401 € | 296 492 € | 373 124 € | 474 444 € | 506 535 € | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 281 007 € | 344 397 € | 360 428 € | 373 578 € | 371 926 € | 372 032 € |
| Työntekijöiden määrä | 6 | 6 | 6 | 6 | 7 | 6 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 102 478 € | 30 685 € | 25 492 € | 6 |
| 2025 Q3 | 107 971 € | 19 592 € | 14 824 € | 6 |
| 2025 Q2 | 213 935 € | 36 702 € | 20 006 € | 6 |
| 2025 Q1 | 171 314 € | 24 367 € | 16 742 € | 6 |
| 2024 Q4 | 125 785 € | 33 682 € | 27 944 € | 6 |
| 2024 Q3 | 182 495 € | 37 481 € | 28 968 € | 6 |
| 2024 Q2 | 228 322 € | 42 117 € | 28 901 € | 7 |
| 2024 Q1 | 189 894 € | 40 768 € | 28 898 € | 7 |
| 2023 Q4 | 201 172 € | 41 183 € | 29 814 € | 7 |
| 2023 Q3 | 134 987 € | 25 429 € | 19 982 € | 7 |
| 2023 Q2 | 277 425 € | 32 665 € | 24 387 € | 6 |
| 2023 Q1 | 199 116 € | 26 295 € | 16 742 € | 6 |
| 2022 Q4 | 60 054 € | 12 792 € | 11 742 € | 6 |
| 2022 Q3 | 172 048 € | 23 365 € | 14 244 € | 6 |
| 2022 Q2 | 173 651 € | 24 197 € | 13 271 € | 6 |
| 2022 Q1 | 123 758 € | 14 983 € | 11 326 € | 7 |