Nimi
osaühing Kaminagrupp
Rekisterikoodi
11101299
ALV-numero
EE100947623
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
21.01.2005 (21)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
40 000.00 €
Toiminta
43223 -
140 667 €
414 €
0%
813 €
(arvio on suuntaa antava)
10 753 €
2
Toimitettu
Ei verovelkoja
4%
1%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Karl Kolk
| 10% - 4 000.00 EEK | Hallituksen jäsen | - |
| Ott Kolk
| 45% - 18 000.00 EEK | Hallituksen jäsen | - |
| Veljo Nestor
| 45% - 18 000.00 EEK | Hallituksen jäsen | - |
| 2019 20.03.2020 | 2020 29.07.2021 | 2021 29.06.2022 | 2022 26.06.2023 | 2023 16.06.2024 | 2024 21.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 123 804 € | 68 033 € | 125 836 € | 127 277 € | 161 099 € | 140 667 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 626 € | 348 € | 140 € | 416 € | 79 € | 414 € |
| Voittomarginaali | 1% | 1% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Käyttöomaisuus | 17 798 € | 10 312 € | 15 411 € | 22 761 € | 17 822 € | 13 157 € |
| Pysyvät vastaavat | 6 232 € | 6 985 € | 22 578 € | 20 354 € | 16 248 € | 26 393 € |
| Kokonaisvarat | 24 030 € | 17 297 € | 37 989 € | 43 115 € | 34 070 € | 39 550 € |
| Lyhytaikaiset velat | 14 672 € | 7 591 € | 17 799 € | 25 044 € | 18 526 € | 16 245 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | 10 345 € | 7 810 € | 5 204 € | 12 552 € |
| Kokonaisvelat | - | - | 28 144 € | 32 854 € | 23 730 € | 28 797 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 9 358 € | 9 706 € | 9 845 € | 10 261 € | 10 340 € | 10 753 € |
| Työntekijöiden määrä | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 23 367 € | 3 923 € | 2 225 € | 2 |
| 2025 Q3 | 52 282 € | 5 207 € | 2 225 € | 2 |
| 2025 Q2 | 39 553 € | 3 875 € | 1 664 € | 2 |
| 2025 Q1 | 37 656 € | 4 867 € | 2 057 € | 2 |
| 2024 Q4 | 54 234 € | 5 134 € | 1 965 € | 2 |
| 2024 Q3 | 21 439 € | 981 € | 1 672 € | 2 |
| 2024 Q2 | 41 403 € | 6 090 € | 1 940 € | 2 |
| 2024 Q1 | 34 728 € | 2 916 € | 1 752 € | 2 |
| 2023 Q4 | 48 804 € | 6 446 € | 2 486 € | 2 |
| 2023 Q3 | 29 686 € | 3 200 € | 2 486 € | 2 |
| 2023 Q2 | 39 051 € | 3 954 € | 2 182 € | 3 |
| 2023 Q1 | 40 256 € | 5 186 € | 2 266 € | 3 |
| 2022 Q4 | 40 002 € | 4 745 € | 2 435 € | 3 |
| 2022 Q3 | 36 902 € | 4 649 € | 2 435 € | 3 |
| 2022 Q2 | 29 177 € | 3 507 € | 2 289 € | 3 |
| 2022 Q1 | 26 258 € | 2 168 € | 2 089 € | 3 |