Nimi
Osaühing Arterega
Rekisterikoodi
10976819
ALV-numero
EE100858246
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
08.10.2003 (22)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 556.00 €
Toiminta
43121 - Työpaikan muodostus ja raivaustyöt 49411 - Maanteiden tavaraliikenne 01111 - Viljan (paitsi riisin), palkokasvien ja öljysiementen viljely 46181 - Muiden tiettyjen tuotteiden myyntiin erikoistuneet edustajat 43129 - Muut maa- ja maatyöt 01611 - Kasvinviljelyn tukitoiminta 71209 - Muu testaus ja analyysi
3 310 826 €
-139 683 €
-4%
-
917 026 €
15
Toimitettu
Ei verovelkoja
-15%
-5%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Aivo Koolmeister
| 50% - 1 278.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Kaido Elmik
| 50% - 1 278.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 01.07.2020 | 2020 19.05.2021 | 2021 19.05.2022 | 2022 07.06.2023 | 2023 14.03.2024 | 2024 25.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 1 928 996 € | 1 747 023 € | 1 759 652 € | 3 397 485 € | 2 579 412 € | 3 310 826 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 388 € | 33 144 € | 94 290 € | 346 956 € | 14 836 € | -139 683 € |
| Voittomarginaali | 0% | 2% | 5% | 10% | 1% | -4% |
| Käyttöomaisuus | 220 101 € | 205 692 € | 338 228 € | 275 769 € | 363 370 € | 348 843 € |
| Pysyvät vastaavat | 1 228 995 € | 1 125 641 € | 1 277 722 € | 1 810 676 € | 2 254 893 € | 2 341 447 € |
| Kokonaisvarat | 1 449 096 € | 1 331 333 € | 1 615 950 € | 2 086 445 € | 2 618 263 € | 2 690 290 € |
| Lyhytaikaiset velat | 497 846 € | 499 893 € | 589 273 € | 657 597 € | 865 640 € | 1 080 238 € |
| Pitkäaikaiset velat | 383 767 € | 230 813 € | 331 760 € | 386 975 € | 695 914 € | 693 026 € |
| Kokonaisvelat | 881 613 € | 730 706 € | 921 033 € | 1 044 572 € | 1 561 554 € | 1 773 264 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 567 483 € | 600 627 € | 694 917 € | 1 041 873 € | 1 056 709 € | 917 026 € |
| Työntekijöiden määrä | 13 | 13 | 14 | 16 | 15 | 15 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 1 194 003 € | 118 586 € | 71 710 € | 13 |
| 2025 Q3 | 971 460 € | 120 411 € | 57 383 € | 13 |
| 2025 Q2 | 836 221 € | 64 093 € | 50 851 € | 12 |
| 2025 Q1 | 489 681 € | 78 190 € | 52 840 € | 12 |
| 2024 Q4 | 1 023 528 € | 149 698 € | 59 125 € | 15 |
| 2024 Q3 | 903 297 € | 69 333 € | 59 001 € | 15 |
| 2024 Q2 | 1 052 992 € | 51 606 € | 46 510 € | 15 |
| 2024 Q1 | 552 664 € | 52 906 € | 43 283 € | 15 |
| 2023 Q4 | 691 285 € | 59 960 € | 57 813 € | 16 |
| 2023 Q3 | 784 526 € | 76 967 € | 52 608 € | 16 |
| 2023 Q2 | 708 477 € | 59 648 € | 39 029 € | 15 |
| 2023 Q1 | 351 202 € | 67 332 € | 44 102 € | 15 |
| 2022 Q4 | 1 205 700 € | 114 899 € | 47 297 € | 16 |
| 2022 Q3 | 1 042 741 € | 87 484 € | 42 369 € | 16 |
| 2022 Q2 | 998 436 € | 58 705 € | 39 346 € | 18 |
| 2022 Q1 | 402 928 € | 45 850 € | 39 999 € | 17 |