Nimi
Osaühing Hermente
Rekisterikoodi
10964070
ALV-numero
EE100852271
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
28.08.2003 (22)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 556.00 €
Toiminta
41001 -
1 005 491 €
-20 669 €
-2%
1 404 €
(arvio on suuntaa antava)
246 556 €
5
Toimitettu
Ei verovelkoja
-8%
-5%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Karry Küünemäe
| 50% - 1 278.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Henry Küünemäe
| 50% - 1 278.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 06.10.2020 | 2020 01.07.2021 | 2021 28.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 05.09.2024 | 2024 08.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 700 956 € | 592 346 € | 852 226 € | 927 879 € | 996 489 € | 1 005 491 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 312 € | 10 094 € | 32 616 € | 3 968 € | 144 723 € | -20 669 € |
| Voittomarginaali | 0% | 2% | 4% | 0% | 15% | -2% |
| Käyttöomaisuus | 128 804 € | 142 211 € | 166 695 € | 125 665 € | 270 916 € | 327 176 € |
| Pysyvät vastaavat | 11 969 € | 16 596 € | 16 686 € | 67 387 € | 61 125 € | 95 649 € |
| Kokonaisvarat | 140 773 € | 158 807 € | 183 381 € | 193 052 € | 332 041 € | 422 825 € |
| Lyhytaikaiset velat | 65 013 € | 72 953 € | 64 911 € | 70 550 € | 64 816 € | 176 269 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 75 760 € | 85 854 € | 118 470 € | 122 502 € | 267 225 € | 246 556 € |
| Työntekijöiden määrä | 7 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 640 348 € | 73 166 € | 14 871 € | 6 |
| 2025 Q3 | 414 004 € | 37 214 € | 16 575 € | 6 |
| 2025 Q2 | 304 570 € | 29 959 € | 15 826 € | 7 |
| 2025 Q1 | 279 109 € | 43 421 € | 12 273 € | 7 |
| 2024 Q4 | 241 163 € | 17 763 € | 11 321 € | 6 |
| 2024 Q3 | 236 361 € | 21 114 € | 10 455 € | 6 |
| 2024 Q2 | 297 240 € | 20 846 € | 9 125 € | 5 |
| 2024 Q1 | 217 932 € | 34 957 € | 9 113 € | 5 |
| 2023 Q4 | 239 251 € | 17 098 € | 8 780 € | 5 |
| 2023 Q3 | 357 161 € | 34 858 € | 8 230 € | 5 |
| 2023 Q2 | 201 209 € | 13 117 € | 7 154 € | 6 |
| 2023 Q1 | 110 778 € | 17 024 € | 9 097 € | 6 |
| 2022 Q4 | 232 237 € | 14 673 € | 8 391 € | 6 |
| 2022 Q3 | 232 344 € | 17 610 € | 9 315 € | 6 |
| 2022 Q2 | 285 846 € | 13 091 € | 7 828 € | 6 |
| 2022 Q1 | 225 590 € | 36 408 € | 8 093 € | 6 |