Nimi
LOHUSALU SADAM OÜ
Rekisterikoodi
10952753
ALV-numero
EE100833164
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
04.06.2003 (22)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
500 000.00 €
Toiminta
52221 - Satama- ja vesiväyläpalvelut 46121 - Polttoaineiden, malmien, metallien ja teollisuuskemikaalien myyntiin osallistuvat edustajat
104 697 €
9 806 €
9%
-
177 683 €
1
Toimitettu
Ei verovelkoja
6%
5%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Liivi Luman
| - | - | Välillinen omistus |
| Egon Mats
| - | - | Välillinen omistus |
| Toomas Luman
| - | - | Välillinen omistus |
| Valdo Taumann
| - | Hallituksen jäsen | - |
| AS Nordic Contractors 10359185 | 100% - 500 000.00 EEK | - | - |
| 2019 30.06.2020 | 2020 29.06.2021 | 2021 28.06.2022 | 2022 28.06.2023 | 2023 25.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 99 723 € | 87 409 € | 81 713 € | 115 281 € | 102 520 € | 104 697 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 7 114 € | 4 340 € | -1 058 € | 15 976 € | 9 877 € | 9 806 € |
| Voittomarginaali | 7% | 5% | -1% | 14% | 10% | 9% |
| Käyttöomaisuus | 81 844 € | 81 358 € | 79 179 € | 95 151 € | 86 014 € | 96 400 € |
| Pysyvät vastaavat | 70 303 € | 70 303 € | 70 303 € | 70 303 € | 90 303 € | 90 303 € |
| Kokonaisvarat | 152 147 € | 151 661 € | 149 482 € | 165 454 € | 176 317 € | 186 703 € |
| Lyhytaikaiset velat | 13 405 € | 8 579 € | 7 458 € | 7 454 € | 8 440 € | 9 020 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 138 742 € | 143 082 € | 142 024 € | 158 000 € | 167 877 € | 177 683 € |
| Työntekijöiden määrä | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 6 929 € | 2 030 € | 2 060 € | 1 |
| 2025 Q3 | 34 370 € | 5 519 € | 1 986 € | 1 |
| 2025 Q2 | 51 256 € | 11 126 € | 1 415 € | 2 |
| 2025 Q1 | 396 € | 1 237 € | 1 311 € | 1 |
| 2024 Q4 | 12 166 € | 1 673 € | 1 736 € | 1 |
| 2024 Q3 | 41 717 € | 4 599 € | 1 323 € | 1 |
| 2024 Q2 | 50 888 € | 9 852 € | 1 138 € | 1 |
| 2024 Q1 | 1 428 € | 911 € | 970 € | 1 |
| 2023 Q4 | 6 468 € | 1 104 € | 1 172 € | 1 |
| 2023 Q3 | 43 493 € | 4 778 € | 1 484 € | 1 |
| 2023 Q2 | 52 489 € | 9 352 € | 1 271 € | 1 |
| 2023 Q1 | 414 € | 1 195 € | 1 266 € | 1 |
| 2022 Q4 | 5 872 € | 1 710 € | 1 799 € | 1 |
| 2022 Q3 | 58 203 € | 7 796 € | 2 080 € | 1 |
| 2022 Q2 | 49 675 € | 9 293 € | 1 217 € | 1 |
| 2022 Q1 | 761 € | 1 250 € | 1 321 € | 1 |