Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
Verkkosivusto
https://www.terasteenus.eeTerasteenus OÜ ehitusteenused – võtmed kätte lahendusTerasteenus OÜ - üldehitus, teedeehitus, lammutustööd, tellingute ja ehitusmasinate rent. Kogenud ja usaldusväärne ehituspartner.
Nimi
TERASTEENUS OÜ
Rekisterikoodi
10943961
ALV-numero
EE100835793
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
19.06.2003 (22)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 556.00 €
Toiminta
42991 - Muiden maa- ja vesirakennushankkeiden rakentaminen muualle 43111 - Purutus 77321 - Rakennus- ja maarakennuskoneiden ja -laitteiden vuokraus ja leasing
11 966 567 €
518 193 €
4%
1 905 €
(arvio on suuntaa antava)
3 494 321 €
54
Toimitettu
Ei verovelkoja
15%
10%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Marek Kaljula
| 100% - 2 556.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| A-EKSPERT OÜ 10051228 | 100% - 25 600.00 EUR | - | - |
| Farmipäike OÜ 16702632 | 20% - 2 000.00 EUR | - | - |
| 2019 30.06.2020 | 2020 01.07.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 28.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 3 936 633 € | 4 983 715 € | 6 870 802 € | 10 857 962 € | 9 748 661 € | 11 966 567 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 379 022 € | 425 891 € | 590 752 € | 549 960 € | 1 222 101 € | 518 193 € |
| Voittomarginaali | 10% | 9% | 9% | 5% | 13% | 4% |
| Käyttöomaisuus | 1 392 876 € | 1 815 569 € | 2 669 436 € | 2 773 950 € | 3 870 473 € | 3 106 758 € |
| Pysyvät vastaavat | 833 586 € | 1 171 759 € | 1 365 686 € | 1 597 193 € | 1 914 880 € | 2 298 652 € |
| Kokonaisvarat | 2 226 462 € | 2 987 328 € | 4 035 122 € | 4 371 143 € | 5 785 353 € | 5 405 410 € |
| Lyhytaikaiset velat | 788 018 € | 1 067 667 € | 1 548 200 € | 1 508 910 € | 2 184 493 € | 1 440 180 € |
| Pitkäaikaiset velat | 325 229 € | 433 822 € | 504 841 € | 486 906 € | 360 538 € | 470 909 € |
| Kokonaisvelat | 1 113 247 € | 1 501 489 € | 2 053 041 € | 1 995 816 € | 2 545 031 € | 1 911 089 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 1 113 215 € | 1 485 839 € | 1 982 081 € | 2 375 327 € | 3 240 322 € | 3 494 321 € |
| Työntekijöiden määrä | 32 | 38 | 42 | 47 | 48 | 54 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 6 740 817 € | 649 241 € | 242 285 € | 62 |
| 2025 Q3 | 5 290 596 € | 415 925 € | 236 445 € | 62 |
| 2025 Q2 | 3 225 204 € | 318 354 € | 173 264 € | 64 |
| 2025 Q1 | 3 175 259 € | 434 073 € | 170 261 € | 53 |
| 2024 Q4 | 3 234 415 € | 255 439 € | 191 194 € | 51 |
| 2024 Q3 | 3 452 756 € | 327 395 € | 177 873 € | 51 |
| 2024 Q2 | 2 479 149 € | 230 568 € | 128 562 € | 63 |
| 2024 Q1 | 3 191 521 € | 378 023 € | 119 696 € | 50 |
| 2023 Q4 | 2 799 378 € | 297 942 € | 125 919 € | 46 |
| 2023 Q3 | 2 461 697 € | 200 252 € | 129 023 € | 46 |
| 2023 Q2 | 1 806 430 € | 187 337 € | 115 114 € | 46 |
| 2023 Q1 | 1 899 804 € | 269 651 € | 122 976 € | 46 |
| 2022 Q4 | 4 051 736 € | 230 778 € | 130 955 € | 45 |
| 2022 Q3 | 3 110 256 € | 180 348 € | 121 242 € | 45 |
| 2022 Q2 | 1 783 765 € | 191 525 € | 109 732 € | 50 |
| 2022 Q1 | 1 856 764 € | 237 506 € | 94 081 € | 45 |