Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
https://infortar.eeAvalehtTegutseme meretranspordi, energeetika ja kinnisvara valdkonnas seitsmes riigis. Tutvu meie portfelli ja INF1T aktsiaga.
Nimi
OÜ PANTOSH EHITUS
Rekisterikoodi
10862808
ALV-numero
EE102237247
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
26.04.2002 (24)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
160 000.00 €
Toiminta
68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
50 415 €
-65 711 €
-130%
3 021 €
(arvio on suuntaa antava)
1 255 103 €
3
Toimitettu
Ei verovelkoja
-5%
-5%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Ain Hanschmidt
| - | Hallituksen jäsen | Välillinen omistus |
| Osaühing Activus 10715510 | 100% - 160 000.00 EEK | - | - |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Osaühing Ventex Ehitus 11326779 | 34% - 871.00 EUR | - | - |
| 2019 29.10.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 29.06.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | - | 13 338 € | 48 900 € | 49 988 € | 50 380 € | 50 415 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | -34 092 € | 21 698 € | 74 621 € | 162 105 € | -84 610 € | -65 711 € |
| Voittomarginaali | - | 163% | 153% | 324% | -168% | -130% |
| Käyttöomaisuus | 1 120 846 € | 714 139 € | 713 583 € | 947 334 € | 825 127 € | 777 084 € |
| Pysyvät vastaavat | 34 078 € | 468 557 € | 542 775 € | 473 527 € | 518 269 € | 503 391 € |
| Kokonaisvarat | 1 154 924 € | 1 182 696 € | 1 256 358 € | 1 420 861 € | 1 343 396 € | 1 280 475 € |
| Lyhytaikaiset velat | 7 925 € | 13 998 € | 13 039 € | 15 437 € | 22 582 € | 25 372 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 1 146 999 € | 1 168 698 € | 1 243 319 € | 1 405 424 € | 1 320 814 € | 1 255 103 € |
| Työntekijöiden määrä | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 12 427 € | 16 140 € | 14 472 € | 4 |
| 2025 Q3 | 12 251 € | 16 332 € | 14 472 € | 4 |
| 2025 Q2 | 12 395 € | 16 172 € | 14 472 € | 4 |
| 2025 Q1 | 12 603 € | 16 722 € | 14 311 € | 4 |
| 2024 Q4 | 12 345 € | 15 710 € | 13 497 € | 4 |
| 2024 Q3 | 12 143 € | 16 142 € | 14 480 € | 4 |
| 2024 Q2 | 12 644 € | 16 216 € | 13 989 € | 4 |
| 2024 Q1 | 12 818 € | 17 537 € | 16 146 € | 4 |
| 2023 Q4 | 12 202 € | 14 655 € | 12 803 € | 4 |
| 2023 Q3 | 12 159 € | 13 550 € | 12 803 € | 4 |
| 2023 Q2 | 12 382 € | 14 350 € | 12 803 € | 4 |
| 2023 Q1 | 12 674 € | 13 155 € | 11 279 € | 4 |
| 2022 Q4 | 12 367 € | 10 768 € | 8 672 € | 3 |
| 2022 Q3 | 12 434 € | 11 178 € | 9 506 € | 3 |
| 2022 Q2 | 314 500 € | 72 075 € | 10 089 € | 3 |
| 2022 Q1 | 12 246 € | 10 037 € | 7 822 € | 3 |