Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
https://estover.eeEsileht - EstoverETTEVÕTTEST United Estover Group e ESTOVER on pika ajalooga Eesti ettevõtete kontsern, millele pandi algus juba 1992. aastal. Kontserni kuuluvad: Estover OÜ, Estover Piimatööstus OÜ ja Eesti Juustu Tootmise OÜ Estover OÜ asub Tallinnas ning on müügi- ja logistikaettevõte, mis turustab kontserni kuuluvate ettevõtete toodangut ning on lisaks sellele maaletooja, turustaja ja edasimüüja ka paljudele välismaistele tuntud brändidele. … Continued
Nimi
osaühing United Estover Group
Rekisterikoodi
10787372
ALV-numero
EE100711626
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
30.07.2001 (24)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
25 564.00 €
Toiminta
70201 -
80 407 €
-22 628 €
-28%
-
162 484 €
-
Toimitettu
Ei verovelkoja
-14%
-2%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Ago Teder
| 100% - 25 564.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| osaühing ESTOVER PIIMATÖÖSTUS 10585935 | 82% - 5 751.00 EUR | - | - |
| OSAÜHING HIIRTE JUUST 10527576 | 60% - 4 791.00 EUR | - | - |
| OSAÜHING ESTOVER 10874607 | 54% - 3 066.00 EUR | - | - |
| Estover SPT OÜ 16500012 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| OSAÜHING EESTI JUUST 10348141 | 49% - 1 225.00 EUR | - | - |
| 2019 30.06.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 10.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 80 000 € | 85 800 € | 122 663 € | 102 907 € | 163 000 € | 80 407 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 58 720 € | -11 224 € | 65 477 € | -44 971 € | 150 229 € | -22 628 € |
| Voittomarginaali | 73% | -13% | 53% | -44% | 92% | -28% |
| Käyttöomaisuus | 58 701 € | 173 256 € | 170 108 € | 118 158 € | 166 176 € | 996 806 € |
| Pysyvät vastaavat | 143 970 € | 18 191 € | 17 968 € | 20 245 € | 120 187 € | 109 136 € |
| Kokonaisvarat | 202 671 € | 191 447 € | 188 076 € | 138 403 € | 286 363 € | 1 105 942 € |
| Lyhytaikaiset velat | 4 068 € | 4 068 € | 12 020 € | 7 318 € | 5 049 € | 943 458 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 198 603 € | 187 379 € | 176 056 € | 131 085 € | 281 314 € | 162 484 € |
| Työntekijöiden määrä | - | - | - | - | - | - |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 30 441 € | 2 198 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | 18 400 € | 860 € | 0 € | - |
| 2025 Q2 | 33 600 € | 2 156 € | 0 € | - |
| 2025 Q1 | 23 702 € | 358 € | 0 € | - |
| 2024 Q4 | 20 172 € | - | - | - |
| 2024 Q3 | 20 000 € | 0 € | 0 € | - |
| 2024 Q2 | 20 000 € | - | - | - |
| 2024 Q1 | 20 000 € | 0 € | 0 € | - |
| 2023 Q4 | 20 000 € | 6 € | 0 € | - |
| 2023 Q3 | 20 000 € | 3 € | 0 € | - |
| 2023 Q2 | 103 000 € | 0 € | 0 € | - |
| 2023 Q1 | 20 000 € | 287 € | 297 € | - |
| 2022 Q4 | 20 000 € | 859 € | 892 € | - |
| 2022 Q3 | 20 000 € | 856 € | 892 € | - |
| 2022 Q2 | 32 845 € | 10 413 € | 8 465 € | 3 |
| 2022 Q1 | 35 093 € | 9 687 € | 7 197 € | 3 |