Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
https://forstal.eeKoduleht - forstalForstal OÜ Oleme Eesti kapitalil põhinev ehitusettevõte, kelle põhitegevuseks on tööstus- ja tsiviilehitus. Pakume usaldusväärset ja kvaliteetset ehitusteenust, lähtudes põhjalikust planeerimisest, kiirusest ja turvalisusest. Meie kogenud ja pühendunud meeskond tagab igale projektile professionaalse elluviimise, hoides fookuses kliendi soovid, optimaalse ajakava ning tööprotsessi kõrge kvaliteedi. Oleme avatud uutele lahendustele ning pühendunud kliendi rahulolule igas tööetapis. Meie … Read more "Koduleht"
Nimi
Forstal OÜ
Rekisterikoodi
10705015
ALV-numero
EE100670408
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
13.10.2000 (25)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
15 338.80 €
Toiminta
41001 - 47811 - Ruokien, juomien ja tupakkatuotteiden vähittäismyynti myyntikojujen ja markkinoiden kautta
760 661 €
-80 460 €
-11%
1 392 €
(arvio on suuntaa antava)
18 294 €
8
Toimitettu
Ei verovelkoja
-440%
-56%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Ingmar Arrak
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Mart Arrak
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Osaühing Aabnet Grupp 11250556 | 50% - 7 669.40 EUR | - | - |
| Andrus Pavelson
| 50% - 7 669.40 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 06.07.2020 | 2020 01.07.2021 | 2021 13.07.2022 | 2022 27.06.2023 | 2023 27.06.2024 | 2024 08.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 957 016 € | 695 714 € | 801 265 € | 1 003 693 € | 750 013 € | 760 661 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 3 259 € | -5 917 € | -1 635 € | 5 837 € | -24 971 € | -80 460 € |
| Voittomarginaali | 0% | -1% | -0% | 1% | -3% | -11% |
| Käyttöomaisuus | 132 044 € | 194 744 € | 150 950 € | 157 416 € | 116 331 € | 108 060 € |
| Pysyvät vastaavat | 101 625 € | 113 279 € | 71 757 € | 79 418 € | 65 971 € | 35 314 € |
| Kokonaisvarat | 233 669 € | 308 023 € | 222 707 € | 236 834 € | 182 302 € | 143 374 € |
| Lyhytaikaiset velat | 103 121 € | 77 229 € | 48 684 € | 98 884 € | 79 560 € | 125 080 € |
| Pitkäaikaiset velat | 811 € | 111 272 € | 56 136 € | 14 226 € | 3 988 € | 0 € |
| Kokonaisvelat | 103 932 € | 188 501 € | 104 820 € | 113 110 € | 83 548 € | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 129 737 € | 119 522 € | 117 887 € | 123 724 € | 98 754 € | 18 294 € |
| Työntekijöiden määrä | 8 | 7 | 7 | 8 | 8 | 8 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 187 199 € | 43 092 € | 16 923 € | 10 |
| 2025 Q3 | 340 593 € | 49 915 € | 20 081 € | 10 |
| 2025 Q2 | 185 602 € | 25 355 € | 17 975 € | 11 |
| 2025 Q1 | 77 171 € | 24 196 € | 17 732 € | 11 |
| 2024 Q4 | 248 558 € | 26 491 € | 14 881 € | 11 |
| 2024 Q3 | 157 485 € | 17 205 € | 15 416 € | 11 |
| 2024 Q2 | 199 829 € | 15 321 € | 14 005 € | 10 |
| 2024 Q1 | 225 468 € | 32 787 € | 15 200 € | 10 |
| 2023 Q4 | 218 210 € | 37 046 € | 14 429 € | 10 |
| 2023 Q3 | 189 759 € | 18 351 € | 17 918 € | 10 |
| 2023 Q2 | 215 647 € | 34 627 € | 17 283 € | 10 |
| 2023 Q1 | 120 260 € | 12 971 € | 13 946 € | 11 |
| 2022 Q4 | 332 975 € | 39 216 € | 10 755 € | 10 |
| 2022 Q3 | 331 568 € | 34 171 € | 15 920 € | 10 |
| 2022 Q2 | 329 498 € | 31 569 € | 14 816 € | 9 |
| 2022 Q1 | 60 766 € | 16 011 € | 10 452 € | 10 |