Nimi
Osaühing Garela Projekt
Rekisterikoodi
10680504
ALV-numero
EE100644887
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
10.07.2000 (25)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
3 000.00 €
Toiminta
68329 - Muu kiinteistönhoito tai siihen liittyvä toiminta 70221 - Liike- ja muu liikkeenjohdon konsultointi 45191 - Muiden moottoriajoneuvojen myynti 68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
-
-
-
-
-
1
Ei toimitettu
Ei verovelkoja
-
-
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Ivar Valdmaa
| 100% - 3 000.00 EUR | Hallituksen jäsen | - |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| ITT Capital OÜ 12734865 | 35% - 875.00 EUR | - | - |
| GARELA CAPITAL OÜ 14667386 | 100% - 3 501.00 EUR | - | - |
| 2019 24.02.2021 | 2020 02.06.2022 | 2021 04.12.2023 | 2022 24.01.2024 | 2023 26.08.2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 241 554 € | 184 480 € | 251 279 € | 626 252 € | 404 040 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 7 997 954 € | 72 518 € | 495 021 € | 2 018 939 € | 2 699 567 € |
| Voittomarginaali | 3311% | 39% | 197% | 322% | 668% |
| Käyttöomaisuus | 2 721 327 € | 2 825 896 € | 2 322 715 € | 2 195 219 € | 2 070 682 € |
| Pysyvät vastaavat | 15 735 605 € | 15 824 423 € | 16 991 504 € | 22 984 572 € | 23 768 628 € |
| Kokonaisvarat | 18 456 932 € | 18 650 320 € | 19 314 220 € | 25 179 792 € | 25 839 310 € |
| Lyhytaikaiset velat | 1 316 699 € | 1 307 568 € | 2 041 447 € | 1 742 216 € | 1 484 211 € |
| Pitkäaikaiset velat | 2 250 000 € | 2 480 000 € | 1 950 000 € | 1 950 000 € | 1 950 000 € |
| Kokonaisvelat | 3 566 699 € | 3 787 568 € | 3 991 447 € | 3 692 216 € | 3 434 211 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 14 890 233 € | 14 862 751 € | 15 322 772 € | 21 487 576 € | 22 405 100 € |
| Työntekijöiden määrä | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 50 000 € | 5 005 € | 492 € | - |
| 2025 Q3 | 62 200 € | 10 674 € | 1 477 € | - |
| 2025 Q2 | 206 651 € | 44 464 € | 1 477 € | 1 |
| 2025 Q1 | 63 888 € | 13 030 € | 1 462 € | 1 |
| 2024 Q4 | 115 000 € | 8 098 € | 1 432 € | 1 |
| 2024 Q3 | 67 650 € | 8 155 € | 1 119 € | 1 |
| 2024 Q2 | 62 458 € | 6 717 € | 963 € | 1 |
| 2024 Q1 | 32 733 € | 4 058 € | 910 € | 1 |
| 2023 Q4 | 107 943 € | 4 795 € | 806 € | 1 |
| 2023 Q3 | 132 663 € | 9 221 € | 806 € | 1 |
| 2023 Q2 | 165 126 € | 14 944 € | 806 € | 1 |
| 2023 Q1 | 120 360 € | 23 842 € | 797 € | 1 |
| 2022 Q4 | 196 506 € | 24 101 € | 781 € | 1 |
| 2022 Q3 | 192 812 € | 29 451 € | 781 € | 1 |
| 2022 Q2 | 131 176 € | 18 737 € | 781 € | 1 |
| 2022 Q1 | 87 667 € | 16 474 € | 742 € | 1 |