Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
Verkkosivusto
https://www.dmmets.eeAvaleht - Dammix MetsPakume sulle maa müügil PARIMA HINNA GARANTII teenust. Juhul kui müüd oma kinnistu meile, aga leiad hiljem, et keegi maksaks sinu kinnistu eest paremat hinda,
Nimi
OÜ Dammix Mets
Rekisterikoodi
10608151
ALV-numero
EE100596702
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
09.12.1999 (26)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 556.00 €
Toiminta
68111 - 02201 - Lokikirja 68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta 01291 - Muiden monivuotisten kasvien viljely
3 115 750 €
408 651 €
13%
2 170 €
(arvio on suuntaa antava)
7 104 527 €
5
Toimitettu
Ei verovelkoja
6%
4%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Tõnis Raide
| 100% - 2 556.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| DM Kapital OÜ 17205657 | 60% - 600.00 EUR | - | - |
| OÜ S-Solutions 12917637 | 50% - 50.00 EUR | - | - |
| GreenFinance OÜ 10666817 | 100% - 2 684.00 EUR | - | - |
| OÜ Lausmaa 16101269 | 20% - 24 000.00 EUR | - | - |
| Baltland Invest OÜ 11128003 | 50% - 1 280.00 EUR | - | - |
| OSAÜHING REVALPLUSS 10823777 | 50% - 11 568.00 EUR | - | - |
| 2019 21.05.2020 | 2020 21.04.2021 | 2021 01.07.2022 | 2022 27.06.2023 | 2023 22.06.2024 | 2024 20.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 5 893 164 € | 5 619 047 € | 2 463 994 € | 2 929 401 € | 2 811 537 € | 3 115 750 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 673 502 € | -115 458 € | 277 636 € | 499 449 € | 227 998 € | 408 651 € |
| Voittomarginaali | 11% | -2% | 11% | 17% | 8% | 13% |
| Käyttöomaisuus | 2 638 099 € | 4 166 864 € | 4 292 766 € | 4 089 724 € | 3 689 085 € | 5 019 692 € |
| Pysyvät vastaavat | 4 748 363 € | 3 540 585 € | 3 799 434 € | 3 817 511 € | 4 518 026 € | 4 966 376 € |
| Kokonaisvarat | 7 386 462 € | 7 707 449 € | 8 092 200 € | 7 907 235 € | 8 207 111 € | 9 986 068 € |
| Lyhytaikaiset velat | 1 067 909 € | 767 576 € | 797 222 € | 137 882 € | 322 888 € | 2 806 013 € |
| Pitkäaikaiset velat | 116 356 € | 853 134 € | 950 603 € | 1 162 916 € | 1 136 584 € | 75 528 € |
| Kokonaisvelat | 1 184 265 € | 1 620 710 € | 1 747 825 € | 1 300 798 € | 1 459 472 € | 2 881 541 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 6 202 197 € | 6 086 739 € | 6 344 375 € | 6 606 437 € | 6 747 639 € | 7 104 527 € |
| Työntekijöiden määrä | - | - | - | - | - | 5 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 321 978 € | 25 018 € | 18 217 € | 6 |
| 2025 Q3 | 243 527 € | 17 618 € | 15 276 € | 6 |
| 2025 Q2 | 579 961 € | 83 689 € | 16 337 € | 6 |
| 2025 Q1 | 177 450 € | 38 980 € | 18 258 € | 6 |
| 2024 Q4 | 242 852 € | 36 078 € | 19 052 € | 6 |
| 2024 Q3 | 176 502 € | 23 521 € | 18 875 € | 6 |
| 2024 Q2 | 184 902 € | 19 478 € | 16 887 € | 7 |
| 2024 Q1 | 285 084 € | 40 775 € | 17 377 € | 6 |
| 2023 Q4 | 291 291 € | 25 293 € | 14 169 € | 6 |
| 2023 Q3 | 121 491 € | 21 706 € | 13 682 € | 6 |
| 2023 Q2 | 80 315 € | 15 660 € | 9 491 € | 7 |
| 2023 Q1 | 266 517 € | 46 085 € | 10 631 € | 6 |
| 2022 Q4 | 162 974 € | 25 313 € | 11 771 € | 6 |
| 2022 Q3 | 141 631 € | 16 493 € | 9 421 € | 6 |
| 2022 Q2 | 55 109 € | 6 660 € | 6 196 € | 5 |
| 2022 Q1 | 278 124 € | 54 584 € | 11 899 € | 4 |