Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
https://tartaline.eeTartaline - Teie soovidest lähtuvad sõidudVäga mugav transport varahommikul Tartust Tallinna lennujaama ja peale keskööd tagasi. Lisaks juhiga auto ja bussi rent.
Nimi
OÜ Tartaline
Rekisterikoodi
10607692
ALV-numero
EE100597154
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
01.12.1999 (26)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 556.00 €
Toiminta
49331 -
986 928 €
-8 240 €
-1%
1 244 €
(arvio on suuntaa antava)
224 388 €
20
Toimitettu
Ei verovelkoja
-4%
-2%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Mart Mandel
| 100% - 2 556.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| OÜ GoTaksopark 11320860 | 25% - 1 598.00 EUR | - | - |
| 2019 14.06.2020 | 2020 01.07.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 03.07.2023 | 2023 09.06.2024 | 2024 12.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 629 860 € | 463 001 € | 810 073 € | 1 154 392 € | 983 872 € | 986 928 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 1 720 € | -24 926 € | 110 561 € | 136 425 € | -59 287 € | -8 240 € |
| Voittomarginaali | 0% | -5% | 14% | 12% | -6% | -1% |
| Käyttöomaisuus | 102 144 € | 65 466 € | 184 029 € | 283 418 € | 172 822 € | 200 777 € |
| Pysyvät vastaavat | 92 722 € | 108 909 € | 114 753 € | 148 703 € | 165 277 € | 142 081 € |
| Kokonaisvarat | 194 866 € | 174 375 € | 298 782 € | 432 121 € | 338 099 € | 342 858 € |
| Lyhytaikaiset velat | 96 229 € | 95 218 € | 115 083 € | 117 241 € | 105 471 € | 118 470 € |
| Pitkäaikaiset velat | 8 595 € | 14 041 € | 8 022 € | 2 778 € | 0 € | - |
| Kokonaisvelat | 104 824 € | 109 259 € | 123 105 € | 120 019 € | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 90 042 € | 65 116 € | 175 677 € | 312 102 € | 232 628 € | 224 388 € |
| Työntekijöiden määrä | 14 | 13 | 15 | 17 | 20 | 20 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 187 382 € | 65 307 € | 49 459 € | 18 |
| 2025 Q3 | 90 075 € | 13 465 € | 14 765 € | 18 |
| 2025 Q2 | 177 694 € | 50 300 € | 39 139 € | 18 |
| 2025 Q1 | 175 439 € | 50 863 € | 43 436 € | 18 |
| 2024 Q4 | 201 144 € | 48 201 € | 35 028 € | 18 |
| 2024 Q3 | 105 897 € | 41 127 € | 37 802 € | 18 |
| 2024 Q2 | 194 914 € | 44 815 € | 35 239 € | 20 |
| 2024 Q1 | 193 874 € | 58 949 € | 47 509 € | 20 |
| 2023 Q4 | 207 544 € | 50 806 € | 34 105 € | 20 |
| 2023 Q3 | 109 742 € | 31 519 € | 33 088 € | 20 |
| 2023 Q2 | 199 150 € | 36 063 € | 31 023 € | 21 |
| 2023 Q1 | 203 342 € | 54 250 € | 40 909 € | 19 |
| 2022 Q4 | 263 956 € | 44 034 € | 28 525 € | 19 |
| 2022 Q3 | 146 494 € | 30 702 € | 27 570 € | 19 |
| 2022 Q2 | 273 772 € | 42 675 € | 27 137 € | 17 |
| 2022 Q1 | 172 762 € | 43 032 € | 29 671 € | 17 |