Nimi
Helerin Holding OÜ
Rekisterikoodi
10588767
ALV-numero
EE100986105
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
26.10.1999 (26)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
25 564.00 €
Toiminta
68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
1 000 €
-16 627 €
-1663%
848 €
(arvio on suuntaa antava)
525 958 €
1
Toimitettu
Ei verovelkoja
-3%
-1%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Veikko Korjus
| 100% - 25 564.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Lood Kinnisvara OÜ 11085695 | 30% - 767.00 EUR | - | - |
| Aleksander Holding OÜ 11332930 | 100% - 2 556.00 EUR | - | - |
| Filjandi Holding OÜ 14646071 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| G3 Apartments OÜ 14190228 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| V.K. Arendus OÜ 12450103 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| Viru Platsi Keskuse osaühing 10489841 | 75% - 18 213.00 EUR | - | - |
| 2019 30.10.2020 | 2020 12.11.2021 | 2021 06.07.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 28.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 11 900 € | 6 000 € | 6 000 € | 6 000 € | 42 842 € | 1 000 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | -7 299 € | -7 744 € | 139 662 € | -8 213 € | 30 634 € | -16 627 € |
| Voittomarginaali | -61% | -129% | 2328% | -137% | 72% | -1663% |
| Käyttöomaisuus | 598 950 € | 196 648 € | 313 225 € | 117 579 € | 49 546 € | 25 838 € |
| Pysyvät vastaavat | 120 237 € | 1 123 737 € | 1 121 237 € | 1 121 237 € | 1 121 237 € | 1 121 237 € |
| Kokonaisvarat | 719 187 € | 1 320 385 € | 1 434 462 € | 1 238 816 € | 1 170 783 € | 1 147 075 € |
| Lyhytaikaiset velat | 244 € | 453 € | 453 € | 110 370 € | 111 603 € | 112 222 € |
| Pitkäaikaiset velat | 324 447 € | 933 180 € | 907 595 € | 610 245 € | 516 595 € | 508 895 € |
| Kokonaisvelat | 324 691 € | 933 633 € | 908 048 € | 720 615 € | 628 198 € | 621 117 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 394 496 € | 386 752 € | 526 414 € | 518 201 € | 542 585 € | 525 958 € |
| Työntekijöiden määrä | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 14 766 € | 4 553 € | 1 126 € | 1 |
| 2025 Q3 | 21 387 € | 6 053 € | 1 126 € | 1 |
| 2025 Q2 | 3 390 € | 1 808 € | 1 126 € | 1 |
| 2025 Q1 | 2 990 € | 1 605 € | 1 058 € | 1 |
| 2024 Q4 | 0 € | 909 € | 1 019 € | 1 |
| 2024 Q3 | 0 € | 909 € | 1 019 € | 1 |
| 2024 Q2 | 0 € | 945 € | 1 019 € | 1 |
| 2024 Q1 | 0 € | 2 106 € | 959 € | 1 |
| 2023 Q4 | 15 000 € | 3 745 € | 840 € | 1 |
| 2023 Q3 | 18 342 € | 4 413 € | 840 € | 1 |
| 2023 Q2 | 8 500 € | 2 445 € | 840 € | 1 |
| 2023 Q1 | 1 500 € | 1 062 € | 821 € | 1 |
| 2022 Q4 | 1 500 € | 1 026 € | 812 € | 1 |
| 2022 Q3 | 1 500 € | 3 676 € | 3 462 € | 1 |
| 2022 Q2 | 1 500 € | 1 026 € | 812 € | 1 |
| 2022 Q1 | 1 500 € | 983 € | 733 € | 1 |