Nimi
Osaühing IMT Consulting
Rekisterikoodi
10586811
ALV-numero
EE100705894
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
18.10.1999 (26)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 556.00 €
Toiminta
70201 -
678 650 €
661 537 €
97%
364 €
(arvio on suuntaa antava)
1 270 847 €
2
Toimitettu
Ei verovelkoja
52%
30%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Aet Sinisalu
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Indrek Raig
| 100% - 2 556.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 08.06.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 17.07.2022 | 2022 04.07.2023 | 2023 29.06.2024 | 2024 24.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 434 878 € | 255 821 € | 328 996 € | 648 194 € | 477 037 € | 678 650 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 354 453 € | 151 471 € | 217 811 € | 504 152 € | 255 824 € | 661 537 € |
| Voittomarginaali | 82% | 59% | 66% | 78% | 54% | 97% |
| Käyttöomaisuus | 82 572 € | 76 242 € | 198 260 € | 380 351 € | 154 046 € | 580 931 € |
| Pysyvät vastaavat | 701 602 € | 698 640 € | 713 188 € | 917 153 € | 1 621 134 € | 1 611 679 € |
| Kokonaisvarat | 784 174 € | 774 882 € | 911 448 € | 1 297 504 € | 1 775 180 € | 2 192 610 € |
| Lyhytaikaiset velat | 154 121 € | 193 358 € | 212 113 € | 294 017 € | 967 875 € | 723 768 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | 197 995 € | 197 995 € |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | 1 165 870 € | 921 763 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 630 053 € | 581 524 € | 699 335 € | 1 003 487 € | 609 310 € | 1 270 847 € |
| Työntekijöiden määrä | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 72 095 € | 5 641 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | 9 000 € | 5 641 € | 0 € | - |
| 2025 Q2 | 220 209 € | 5 641 € | 0 € | - |
| 2025 Q1 | 189 093 € | - | - | - |
| 2024 Q4 | 9 000 € | 5 000 € | 0 € | - |
| 2024 Q3 | 9 000 € | 13 142 € | 779 € | - |
| 2024 Q2 | 108 902 € | 24 914 € | 7 640 € | 1 |
| 2024 Q1 | 388 868 € | 15 238 € | 6 981 € | 2 |
| 2023 Q4 | 12 304 € | 10 420 € | 5 423 € | 2 |
| 2023 Q3 | 12 000 € | 12 742 € | 6 123 € | 2 |
| 2023 Q2 | 386 350 € | 12 736 € | 6 123 € | 2 |
| 2023 Q1 | 224 911 € | 10 287 € | 5 246 € | 2 |
| 2022 Q4 | 15 000 € | 2 964 € | 2 820 € | 2 |
| 2022 Q3 | 0 € | 14 604 € | 6 320 € | 2 |
| 2022 Q2 | 386 350 € | 9 947 € | 4 920 € | 2 |
| 2022 Q1 | 100 615 € | 9 906 € | 4 855 € | 2 |