Nimi
Osaühing Raivo Remont
Rekisterikoodi
10313214
ALV-numero
EE100110010
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
03.11.1997 (28)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 876.00 €
Toiminta
35301 - Höyryn ja ilmastointilaitteen syöttö 4322 - Putki-, lämpö- ja ilmastointiasennus 25991 - Muiden muualle luokittelemattomien metallituotteiden valmistus 68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta 32991 - Muulle luokittelematon valmistus
485 005 €
14 128 €
3%
1 747 €
(arvio on suuntaa antava)
384 341 €
7
Toimitettu
Ei verovelkoja
4%
2%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Raivo Jürimäe
| 100% - 2 876.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Energiamets OÜ 11464777 | 33% - 13 333.00 EUR | - | - |
| 2019 30.10.2020 | 2020 01.07.2021 | 2021 21.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 31.05.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 570 547 € | 434 402 € | 575 769 € | 595 726 € | 654 667 € | 485 005 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 5 354 € | 14 965 € | 115 498 € | -18 040 € | 16 666 € | 14 128 € |
| Voittomarginaali | 1% | 3% | 20% | -3% | 3% | 3% |
| Käyttöomaisuus | 114 169 € | 53 954 € | 60 263 € | 66 471 € | 94 180 € | 92 151 € |
| Pysyvät vastaavat | 467 617 € | 505 565 € | 546 456 € | 619 635 € | 571 668 € | 597 561 € |
| Kokonaisvarat | 581 786 € | 559 519 € | 606 719 € | 686 106 € | 665 848 € | 689 712 € |
| Lyhytaikaiset velat | 182 657 € | 178 950 € | 136 538 € | 213 599 € | 191 237 € | 128 262 € |
| Pitkäaikaiset velat | 158 006 € | 124 481 € | 98 595 € | 118 960 € | 104 398 € | 177 109 € |
| Kokonaisvelat | 340 663 € | 303 431 € | 235 133 € | 332 559 € | 295 635 € | 305 371 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 241 123 € | 256 088 € | 371 586 € | 353 547 € | 370 213 € | 384 341 € |
| Työntekijöiden määrä | 9 | 8 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 124 182 € | 38 424 € | 23 846 € | 8 |
| 2025 Q3 | 122 289 € | 18 100 € | 21 100 € | 8 |
| 2025 Q2 | 152 913 € | 38 053 € | 22 183 € | 8 |
| 2025 Q1 | 176 634 € | 32 178 € | 20 660 € | 8 |
| 2024 Q4 | 161 394 € | 39 812 € | 20 817 € | 8 |
| 2024 Q3 | 62 366 € | 22 282 € | 17 332 € | 8 |
| 2024 Q2 | 140 861 € | 35 043 € | 18 642 € | 8 |
| 2024 Q1 | 183 184 € | 33 994 € | 19 325 € | 8 |
| 2023 Q4 | 156 359 € | 22 579 € | 18 542 € | 8 |
| 2023 Q3 | 189 141 € | 37 380 € | 17 649 € | 8 |
| 2023 Q2 | 202 150 € | 34 441 € | 16 441 € | 7 |
| 2023 Q1 | 178 798 € | 31 545 € | 20 399 € | 8 |
| 2022 Q4 | 211 915 € | 24 932 € | 19 510 € | 8 |
| 2022 Q3 | 165 505 € | 31 838 € | 18 618 € | 8 |
| 2022 Q2 | 155 043 € | 25 733 € | 16 825 € | 9 |
| 2022 Q1 | 124 088 € | 26 890 € | 17 439 € | 7 |