Nimi
OÜ Brytta
Rekisterikoodi
10253558
ALV-numero
EE100029185
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
28.08.1997 (28)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
6 390.00 €
Toiminta
68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
393 123 €
15 013 €
4%
990 €
(arvio on suuntaa antava)
414 582 €
5
Toimitettu
Ei verovelkoja
4%
3%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Juhan Kolk
| 50% - 3 195.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Urmas Past
| 50% - 3 195.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 25.06.2020 | 2020 29.06.2021 | 2021 29.06.2022 | 2022 26.06.2023 | 2023 25.06.2024 | 2024 19.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 342 482 € | 310 682 € | 355 391 € | 398 104 € | 417 645 € | 393 123 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | -32 847 € | -19 138 € | -49 680 € | -39 296 € | 6 670 € | 15 013 € |
| Voittomarginaali | -10% | -6% | -14% | -10% | 2% | 4% |
| Käyttöomaisuus | 330 514 € | 311 460 € | 282 556 € | 286 708 € | 184 633 € | 249 061 € |
| Pysyvät vastaavat | 228 160 € | 228 004 € | 219 750 € | 197 723 € | 280 916 € | 284 639 € |
| Kokonaisvarat | 558 674 € | 539 464 € | 502 306 € | 484 431 € | 465 549 € | 533 700 € |
| Lyhytaikaiset velat | 45 626 € | 45 167 € | 59 186 € | 79 416 € | 49 052 € | 105 026 € |
| Pitkäaikaiset velat | 12 036 € | 12 423 € | 10 926 € | 12 117 € | 16 928 € | 14 092 € |
| Kokonaisvelat | 57 662 € | 57 590 € | 70 112 € | 91 533 € | 65 980 € | 119 118 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 501 012 € | 481 874 € | 432 194 € | 392 898 € | 399 569 € | 414 582 € |
| Työntekijöiden määrä | 7 | 7 | 7 | 7 | 5 | 5 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 86 975 € | 15 429 € | 6 671 € | 4 |
| 2025 Q3 | 74 186 € | 14 963 € | 6 422 € | 4 |
| 2025 Q2 | 89 755 € | 16 591 € | 6 341 € | 4 |
| 2025 Q1 | 99 150 € | 1 592 € | 10 775 € | 4 |
| 2024 Q4 | 89 913 € | 14 780 € | 7 671 € | 5 |
| 2024 Q3 | 90 328 € | 18 292 € | 7 692 € | 5 |
| 2024 Q2 | 101 211 € | 16 289 € | 7 848 € | 5 |
| 2024 Q1 | 118 088 € | 15 978 € | 9 392 € | 5 |
| 2023 Q4 | 100 103 € | 10 411 € | 8 063 € | 5 |
| 2023 Q3 | 90 396 € | 10 303 € | 7 685 € | 5 |
| 2023 Q2 | 110 276 € | 15 644 € | 8 305 € | 6 |
| 2023 Q1 | 119 428 € | 13 984 € | 11 347 € | 6 |
| 2022 Q4 | 93 854 € | 12 894 € | 9 449 € | 7 |
| 2022 Q3 | 100 349 € | 13 522 € | 9 367 € | 7 |
| 2022 Q2 | 98 967 € | 15 339 € | 8 577 € | 7 |
| 2022 Q1 | 107 949 € | 14 962 € | 11 805 € | 7 |