Nimi
osaühing RELEIA
Rekisterikoodi
10151042
ALV-numero
EE100041147
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
09.04.1997 (29)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 556.00 €
Toiminta
68201 - Oman tai vuokratun kiinteistön vuokraus ja hallinta
217 558 €
27 305 €
13%
-
781 848 €
0
Toimitettu
Ei verovelkoja
3%
3%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Agnessa Pillmann
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Jaanus Pillmann
| 100% - 2 556.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 01.07.2020 | 2020 11.08.2021 | 2021 22.08.2022 | 2022 26.06.2023 | 2023 25.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 225 272 € | 187 145 € | 203 666 € | 240 229 € | 215 898 € | 217 558 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 17 173 € | 24 453 € | 59 891 € | 17 602 € | 30 445 € | 27 305 € |
| Voittomarginaali | 8% | 13% | 29% | 7% | 14% | 13% |
| Käyttöomaisuus | 311 473 € | 258 462 € | 183 424 € | 182 423 € | 212 422 € | 257 149 € |
| Pysyvät vastaavat | 442 930 € | 443 156 € | 830 357 € | 836 129 € | 792 698 € | 748 130 € |
| Kokonaisvarat | 754 403 € | 701 618 € | 1 013 781 € | 1 018 552 € | 1 005 120 € | 1 005 279 € |
| Lyhytaikaiset velat | 31 199 € | 12 801 € | 42 429 € | 61 768 € | 43 421 € | 47 700 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | 222 644 € | 232 687 € | 207 157 € | 175 731 € |
| Kokonaisvelat | - | - | 265 073 € | 294 455 € | 250 578 € | 223 431 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 723 204 € | 688 817 € | 748 708 € | 724 097 € | 754 542 € | 781 848 € |
| Työntekijöiden määrä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 61 115 € | 9 712 € | 267 € | - |
| 2025 Q3 | 44 709 € | 6 714 € | 267 € | - |
| 2025 Q2 | 48 627 € | 5 679 € | 267 € | - |
| 2025 Q1 | 54 615 € | 7 292 € | 265 € | - |
| 2024 Q4 | 45 308 € | 6 633 € | 260 € | - |
| 2024 Q3 | 43 806 € | 5 836 € | 260 € | - |
| 2024 Q2 | 38 027 € | 4 741 € | 260 € | - |
| 2024 Q1 | 58 478 € | 6 224 € | 260 € | - |
| 2023 Q4 | 46 662 € | 5 456 € | 260 € | - |
| 2023 Q3 | 42 855 € | 4 486 € | 0 € | - |
| 2023 Q2 | 56 243 € | 5 416 € | 0 € | - |
| 2023 Q1 | 55 902 € | 14 112 € | 2 213 € | - |
| 2022 Q4 | 58 429 € | 5 005 € | 118 € | - |
| 2022 Q3 | 61 241 € | 6 589 € | 355 € | - |
| 2022 Q2 | 49 458 € | 5 447 € | 355 € | - |
| 2022 Q1 | 52 250 € | 4 070 € | 355 € | - |