Nimi
Remmers Baltica Osaühing
Rekisterikoodi
10141888
ALV-numero
EE100312533
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
23.04.1997 (29)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 556.00 €
Toiminta
46859 -
1 806 260 €
831 320 €
46%
2 481 €
(arvio on suuntaa antava)
2 168 607 €
2
Toimitettu
Ei verovelkoja
38%
33%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Numeri OÜ 10203098 | - | Yhteyshenkilö | - |
| Asta Grabažienė
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Julius Joniškis
| - | Hallituksen jäsen | - |
| 2019 04.06.2020 | 2020 10.06.2021 | 2021 14.06.2022 | 2022 13.06.2023 | 2023 03.06.2024 | 2024 03.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 1 617 005 € | 2 037 794 € | 1 990 846 € | 2 012 654 € | 1 811 337 € | 1 806 260 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 631 605 € | 1 202 002 € | 1 060 565 € | 937 779 € | 697 911 € | 831 320 € |
| Voittomarginaali | 39% | 59% | 53% | 47% | 39% | 46% |
| Käyttöomaisuus | 646 441 € | 738 090 € | 443 104 € | 410 304 € | 314 984 € | 476 951 € |
| Pysyvät vastaavat | 1 679 301 € | 2 151 586 € | 2 457 141 € | 2 276 153 € | 1 873 109 € | 2 019 478 € |
| Kokonaisvarat | 2 325 742 € | 2 889 676 € | 2 900 245 € | 2 686 457 € | 2 188 093 € | 2 496 429 € |
| Lyhytaikaiset velat | 68 241 € | 115 173 € | 84 648 € | 153 081 € | 156 806 € | 327 822 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 2 257 501 € | 2 774 503 € | 2 815 597 € | 2 533 376 € | 2 031 287 € | 2 168 607 € |
| Työntekijöiden määrä | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 884 952 € | 116 793 € | 9 426 € | 2 |
| 2025 Q3 | 915 353 € | 141 175 € | 9 444 € | 2 |
| 2025 Q2 | 873 282 € | 101 764 € | 9 513 € | 2 |
| 2025 Q1 | 1 079 284 € | 112 999 € | 9 688 € | 2 |
| 2024 Q4 | 781 891 € | 106 774 € | 8 447 € | 2 |
| 2024 Q3 | 815 447 € | 129 724 € | 7 989 € | 2 |
| 2024 Q2 | 757 605 € | 100 017 € | 8 063 € | 1 |
| 2024 Q1 | 802 534 € | 82 039 € | 6 619 € | 2 |
| 2023 Q4 | 656 296 € | 76 651 € | 6 260 € | 2 |
| 2023 Q3 | 920 707 € | 127 497 € | 10 752 € | 2 |
| 2023 Q2 | 1 240 374 € | 121 865 € | 7 428 € | 2 |
| 2023 Q1 | 572 698 € | 71 783 € | 6 762 € | 2 |
| 2022 Q4 | 690 926 € | 96 776 € | 7 109 € | 2 |
| 2022 Q3 | 934 224 € | 115 453 € | 9 800 € | 2 |
| 2022 Q2 | 1 194 473 € | 121 837 € | 7 367 € | 2 |
| 2022 Q1 | 926 199 € | 87 642 € | 12 673 € | 2 |