Nimi
LVM Kinnisvara OÜ
Rekisterikoodi
10033331
ALV-numero
EE100124569
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
07.05.1996 (30)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
42 372.00 €
Toiminta
68311 - Kiinteistönvälitystoimistot 68329 - Muu kiinteistönhoito tai siihen liittyvä toiminta
1 352 667 €
104 670 €
8%
-
1 924 787 €
-
Toimitettu
Ei verovelkoja
5%
5%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Jaan Lepp
| 33% - 14 124.00 EUR | - | Suora omistus |
| Andres Sutt
| 33% - 14 124.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Ingmar Saksing
| 33% - 14 124.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| LVM Kinnisvara Kuressaare OÜ 14106280 | 100% - 2 550.00 EUR | - | - |
| LVM Kinnisvara Tallinn OÜ 12060817 | 100% - 2 550.00 EUR | - | - |
| Papiniidu Kodu OÜ 16201427 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| LVM Kinnisvara Tartu OÜ 12569751 | 67% - 1 700.00 EUR | - | - |
| Esplanaadi Villad OÜ 14517868 | 50% - 1 350.00 EUR | - | - |
| OÜ Kooli Investeeringud 14289079 | 50% - 1 250.00 EUR | - | - |
| OÜ Liiva Kodu 16056132 | 50% - 1 250.00 EUR | - | - |
| Rannapapli Arendus OÜ 14906253 | 50% - 1 250.00 EUR | - | - |
| 2019 31.10.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 1 036 642 € | 1 461 125 € | 2 298 246 € | 1 708 241 € | 1 618 432 € | 1 352 667 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 226 626 € | 379 358 € | 513 768 € | 299 300 € | 282 650 € | 104 670 € |
| Voittomarginaali | 22% | 26% | 22% | 18% | 17% | 8% |
| Käyttöomaisuus | 1 178 805 € | 1 106 221 € | 828 582 € | 894 561 € | 1 016 841 € | 1 440 532 € |
| Pysyvät vastaavat | 54 717 € | 480 342 € | 1 083 968 € | 1 096 380 € | 1 144 634 € | 669 031 € |
| Kokonaisvarat | 1 233 522 € | 1 586 563 € | 1 912 550 € | 1 990 941 € | 2 161 475 € | 2 109 563 € |
| Lyhytaikaiset velat | 158 086 € | 213 799 € | 262 369 € | 131 923 € | 234 423 € | 180 535 € |
| Pitkäaikaiset velat | 0 € | - | 10 329 € | 8 344 € | 6 315 € | 4 241 € |
| Kokonaisvelat | - | - | 272 698 € | 140 267 € | 240 738 € | 184 776 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 1 075 436 € | 1 372 764 € | 1 639 852 € | 1 850 674 € | 1 920 737 € | 1 924 787 € |
| Työntekijöiden määrä | - | - | - | - | - | - |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 377 338 € | 65 179 € | 42 107 € | 8 |
| 2025 Q3 | 555 996 € | 92 152 € | 49 611 € | 8 |
| 2025 Q2 | 488 925 € | 83 049 € | 40 627 € | 11 |
| 2025 Q1 | 382 667 € | 58 568 € | 40 301 € | 10 |
| 2024 Q4 | 434 183 € | 83 223 € | 51 532 € | 9 |
| 2024 Q3 | 436 372 € | 51 523 € | 44 490 € | 9 |
| 2024 Q2 | 535 100 € | 66 953 € | 35 068 € | 8 |
| 2024 Q1 | 390 815 € | 59 793 € | 33 473 € | 8 |
| 2023 Q4 | 502 529 € | 89 522 € | 40 411 € | 9 |
| 2023 Q3 | 509 116 € | 118 939 € | 47 960 € | 9 |
| 2023 Q2 | 527 860 € | 90 101 € | 40 598 € | 8 |
| 2023 Q1 | 381 199 € | 65 939 € | 36 069 € | 9 |
| 2022 Q4 | 398 152 € | 58 472 € | 34 636 € | 8 |
| 2022 Q3 | 534 532 € | 78 403 € | 42 797 € | 8 |
| 2022 Q2 | 676 536 € | 104 855 € | 37 790 € | 8 |
| 2022 Q1 | 520 314 € | 66 405 € | 36 317 € | 7 |