Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
Veebileht
https://www.updent.eeLeht on uuendamisel - UpDentMeie leht on uuendamisel! Helista meile: 56094400 (est/eng) | 56194400 (est/rus)
Nimi
UpDental OÜ
Registrikood
16116609
Käibemaksukohuslase number
EE102318881
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
08.12.2020 (5)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
46901 - Spetsialiseerimata hulgikaubandus
71 729 €
24 589 €
34%
214 €
(hinnang on ligikaudne)
53 607 €
1
Esitatud
Puudub
46%
26%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Hendrik Pindmaa
| 20% - 500.00 EUR | Juhatuse liige | Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige |
| Alari Veske
| 20% - 500.00 EUR | Juhatuse liige | Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige |
| Tauri Narits
| 20% - 500.00 EUR | Juhatuse liige | Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige |
| Ando Kiidron
| 40% - 1 000.00 EUR | Juhatuse liige | Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige |
| 2021 08.04.2022 | 2022 15.06.2023 | 2023 29.05.2024 | 2024 26.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 58 271 € | 96 598 € | 164 204 € | 71 729 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 3 058 € | 7 527 € | 15 933 € | 24 589 € |
| Kasumimarginaal | 5% | 8% | 10% | 34% |
| Käibevara | 29 941 € | 49 836 € | 69 306 € | 94 906 € |
| Põhivara | - | - | - | - |
| Varad kokku | 29 941 € | 49 836 € | 69 306 € | 94 906 € |
| Lühiajalised kohustised | 26 883 € | 39 251 € | 40 288 € | 41 299 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | - | - |
| Kohustised kokku | - | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 3 058 € | 10 585 € | 29 018 € | 53 607 € |
| Töötajate arv | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 39 631 € | 6 772 € | 4 833 € | 1 |
| 2025 Q3 | 23 247 € | 4 994 € | 4 677 € | 1 |
| 2025 Q2 | 17 723 € | 5 439 € | 4 677 € | 1 |
| 2025 Q1 | 26 974 € | 3 071 € | 1 559 € | 1 |
| 2024 Q4 | 21 556 € | 2 350 € | 0 € | - |
| 2024 Q3 | 15 337 € | 1 992 € | 0 € | - |
| 2024 Q2 | 38 588 € | 3 647 € | 1 683 € | - |
| 2024 Q1 | 22 549 € | 5 699 € | 2 396 € | 1 |
| 2023 Q4 | 64 557 € | 13 946 € | 7 718 € | 1 |
| 2023 Q3 | 54 853 € | 8 929 € | 3 507 € | 1 |
| 2023 Q2 | 82 941 € | 12 680 € | 3 813 € | 1 |
| 2023 Q1 | 52 839 € | 8 463 € | 3 004 € | 1 |
| 2022 Q4 | 33 727 € | 4 897 € | 2 377 € | 1 |
| 2022 Q3 | 30 698 € | 3 143 € | 948 € | 1 |
| 2022 Q2 | 33 801 € | 2 626 € | 0 € | 1 |
| 2022 Q1 | 22 939 € | 1 852 € | 0 € | - |