Nimi
Ballpark Ventures OÜ
Registrikood
16028147
Käibemaksukohuslase number
EE102305331
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
12.08.2020 (5)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
7 095.82 €
Tegevusala
68201 - Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 70201 - 77111 - Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) rentimine ja kasutusrent 35151 -
19 499 €
-377 €
-2%
-
144 503 €
0
Esitatud
Puudub
-0%
-0%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Kaspar Hanni
| 100% - 7 095.82 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Planyard OÜ 14629196 | 0% - 6.25 EUR | - | - |
| Very Special SPV OÜ 16387337 | 22% - 560.00 EUR | - | - |
| Samurai Syndicate OÜ 16627184 | 4% - 404.00 EUR | - | - |
| Syndicate Number One OÜ 16165134 | 3% - 333.00 EUR | - | - |
| Syndicate Number Two OÜ 16394490 | 2% - 163.00 EUR | - | - |
| 2021 28.04.2022 | 2022 31.03.2023 | 2023 27.06.2024 | 2024 26.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 260 € | 51 361 € | 21 666 € | 19 499 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 3 190 € | 41 412 € | 5 278 € | -377 € |
| Kasumimarginaal | 31% | 81% | 24% | -2% |
| Käibevara | 5 679 € | 22 947 € | 11 790 € | 8 352 € |
| Põhivara | 143 749 € | 189 130 € | 214 616 € | 222 232 € |
| Varad kokku | 149 428 € | 212 077 € | 226 406 € | 230 584 € |
| Lühiajalised kohustised | 133 738 € | 154 975 € | 164 026 € | 76 081 € |
| Pikaajalised kohustised | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € |
| Kohustised kokku | 143 738 € | 164 975 € | 174 026 € | 86 081 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 5 690 € | 47 102 € | 52 380 € | 144 503 € |
| Töötajate arv | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 2 038 € | 1 030 € | 249 € | - |
| 2025 Q3 | 1 323 € | 563 € | 249 € | - |
| 2025 Q2 | 673 € | 878 € | 740 € | - |
| 2025 Q1 | 5 667 € | 1 430 € | 247 € | - |
| 2024 Q4 | 751 € | 978 € | 243 € | - |
| 2024 Q3 | 1 512 € | 480 € | 243 € | - |
| 2024 Q2 | 1 783 € | 607 € | 162 € | - |
| 2024 Q1 | 6 251 € | 1 155 € | 0 € | - |
| 2023 Q4 | 2 400 € | 451 € | 0 € | - |
| 2023 Q3 | 2 524 € | 813 € | 376 € | - |
| 2023 Q2 | 1 729 € | 313 € | 0 € | 1 |
| 2023 Q1 | 5 657 € | 1 187 € | 0 € | - |
| 2022 Q4 | 2 400 € | 399 € | 0 € | - |
| 2022 Q3 | 11 833 € | 2 155 € | 0 € | - |
| 2022 Q2 | 19 918 € | 3 746 € | 0 € | - |
| 2022 Q1 | 2 400 € | 169 € | 0 € | - |