Nimi
NAT INVEST OÜ
Registrikood
14900598
Käibemaksukohuslase number
EE102502956
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
30.01.2020 (6)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
77321 - Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent 43129 - Muud kaeve- ja mullatööd 77111 - Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
192 515 €
94 034 €
49%
2 198 €
(hinnang on ligikaudne)
1 386 863 €
1
Esitatud
Puudub
7%
5%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Ravil Aljukov
| 100% - 2 500.00 EUR | Juhatuse liige | Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Jaama Arenduse OÜ 16556975 | 33% - 850.00 EUR | - | - |
| Tallinna mnt 88 Arenduse OÜ 16504139 | 33% - 850.00 EUR | - | - |
| Kallasmaa 1c Arenduse OÜ 16611361 | 25% - 625.00 EUR | - | - |
| Oru park OÜ 16778888 | 25% - 250.00 EUR | - | - |
| Balyk OÜ 16829232 | 25% - 25.00 EUR | - | - |
| 2020 06.07.2021 | 2021 02.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 03.07.2024 | 2024 09.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 76 740 € | 28 000 € | 443 548 € | 355 784 € | 192 515 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 16 676 € | 12 120 € | 997 222 € | 264 311 € | 94 034 € |
| Kasumimarginaal | 22% | 43% | 225% | 74% | 49% |
| Käibevara | 9 235 € | 21 355 € | 518 358 € | 942 350 € | 815 264 € |
| Põhivara | 25 000 € | 10 000 € | 704 330 € | 1 069 031 € | 1 237 805 € |
| Varad kokku | 34 235 € | 31 355 € | 1 222 688 € | 2 011 381 € | 2 053 069 € |
| Lühiajalised kohustised | 15 059 € | 59 € | 194 170 € | 718 552 € | 666 206 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | - | - | - |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 19 176 € | 31 296 € | 1 028 518 € | 1 292 829 € | 1 386 863 € |
| Töötajate arv | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 315 703 € | 39 401 € | 4 376 € | 2 |
| 2025 Q3 | 121 993 € | 14 537 € | 2 754 € | 2 |
| 2025 Q2 | 185 199 € | 8 524 € | 2 754 € | 1 |
| 2025 Q1 | 347 000 € | 62 087 € | 2 725 € | 1 |
| 2024 Q4 | 47 432 € | 4 617 € | 2 667 € | 1 |
| 2024 Q3 | 43 294 € | 0 € | 3 970 € | 1 |
| 2024 Q2 | 80 823 € | 7 146 € | 3 758 € | 2 |
| 2024 Q1 | 90 480 € | 10 017 € | 3 603 € | 2 |
| 2023 Q4 | 55 987 € | 1 312 € | 4 049 € | 2 |
| 2023 Q3 | 102 787 € | 26 725 € | 6 057 € | 2 |
| 2023 Q2 | 99 420 € | 8 172 € | 5 372 € | 3 |
| 2023 Q1 | 85 864 € | 20 452 € | 5 803 € | 3 |
| 2022 Q4 | 214 685 € | 46 650 € | 3 847 € | 3 |
| 2022 Q3 | 205 861 € | 6 801 € | 0 € | 3 |
| 2022 Q2 | 3 000 € | 0 € | 0 € | - |
| 2022 Q1 | - | 373 € | 0 € | - |