Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
https://cefo.eeCEFOIntellectually curious and passionate. 400 years of building society and 150 years of wide-ranging investments.
Nimi
Sustainable Investments OÜ
Registrikood
14837693
Käibemaksukohuslase number
EE102203624
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
30.10.2019 (6)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
20 000.00 €
Tegevusala
42991 - Mujal liigitamata rajatiste ehitus
-
-1 259 307 €
-
5 991 €
(hinnang on ligikaudne)
4 526 913 €
1
Esitatud
Puudub
-28%
-27%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Omanikukonto: Marko Daljajev
| - | Juhatuse liige | - |
| TOPANGA OÜ 12804494 | 25% - 4 906.00 EUR | - | - |
| BTFD OÜ 16401379 | 10% - 2 000.00 EUR | - | - |
| SERENGA OÜ 12627496 | 10% - 2 000.00 EUR | - | - |
| Kokkuhoideur OÜ 14110169 | 55% - 11 094.00 EUR | - | - |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| OÜ Solaaro 16056681 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| SINFRA OÜ 17307731 | 50% - 1 250.00 EUR | - | - |
| 2020 09.06.2022 | 2021 12.07.2022 | 2022 26.06.2023 | 2023 12.02.2024 | 2024 08.05.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 23 477 580 € | 2 714 641 € | 593 428 € | 0 € | - |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | -109 781 € | 12 339 242 € | -728 091 € | 6 411 432 € | -1 259 307 € |
| Kasumimarginaal | -0% | 455% | -123% | - | - |
| Käibevara | 10 766 808 € | 9 307 173 € | 7 526 210 € | 10 564 448 € | 4 279 934 € |
| Põhivara | 4 565 827 € | 7 841 466 € | 2 981 147 € | 1 211 061 € | 367 158 € |
| Varad kokku | 15 332 635 € | 17 148 640 € | 10 507 357 € | 11 775 509 € | 4 647 092 € |
| Lühiajalised kohustised | 10 016 627 € | 149 444 € | 246 211 € | 98 931 € | 120 179 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | - | - | - |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 5 316 008 € | 16 999 196 € | 10 261 146 € | 11 676 578 € | 4 526 913 € |
| Töötajate arv | - | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 368 252 € | 26 975 € | 24 664 € | 2 |
| 2025 Q3 | 4 380 € | 23 245 € | 25 086 € | 2 |
| 2025 Q2 | 5 175 € | 32 457 € | 34 163 € | 2 |
| 2025 Q1 | 56 558 € | 44 608 € | 42 043 € | 2 |
| 2024 Q4 | 22 162 € | 14 058 € | 10 862 € | 2 |
| 2024 Q3 | 2 771 € | 12 174 € | 10 479 € | 2 |
| 2024 Q2 | 2 018 € | 11 103 € | 10 046 € | 2 |
| 2024 Q1 | 58 562 € | 767 073 € | 29 725 € | 1 |
| 2023 Q4 | 12 165 € | 476 712 € | 16 612 € | 2 |
| 2023 Q3 | 5 519 € | 16 174 € | 17 444 € | 2 |
| 2023 Q2 | 8 301 € | 21 042 € | 22 204 € | 2 |
| 2023 Q1 | 593 428 € | 141 684 € | 26 232 € | 2 |
| 2022 Q4 | 13 953 € | 0 € | 9 482 € | 2 |
| 2022 Q3 | 0 € | 93 457 € | 99 006 € | 2 |
| 2022 Q2 | 0 € | 0 € | 14 265 € | 2 |
| 2022 Q1 | 260 288 € | 810 574 € | 13 892 € | 2 |