https://pesuteenused.eeESILEHT - HANSA Pesuteenused -SINU PUHAS MAAILM Puhtad riided keemiavabalt! Tutvu meie teenustega Keskkonnasõbralik tekstiilide hooldus Loodussõbralikumad valikud Keskkonnasäästlik puhastus Keskkonnasõbralik keemiline puhastus biolaguneva lahustiga SENSENE ™ Loodussõbralikud vahendid Loodussõbralik pesemistehnoloogia ja vahendid – WET CLEANING Kultuuripärandi hoidmine Võimekus puhastada rahvarõivaid ja vananenud/ajaloolist tekstiili. ETTEVÕTTEST HANSA Pesuteenused Hansa Pesuteenused OÜ on esimene ettevõte Eestis, mis pakub inimese- ja keskkonnasõbralikumaid […]
Nimi
Hansa Pesuteenused OÜ
Registrikood
14702562
Käibemaksukohuslase number
EE102150968
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
11.04.2019 (7)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
96101 -
309 803 €
107 430 €
35%
1 929 €
(hinnang on ligikaudne)
185 477 €
2
Esitatud
Puudub
58%
41%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Madis Lepp
| 100% - 2 500.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2019 21.10.2020 | 2020 29.06.2021 | 2021 09.03.2023 | 2022 30.06.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 € | - | 33 444 € | 137 060 € | 258 847 € | 309 803 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 0 € | - | 4 263 € | 22 733 € | 78 551 € | 107 430 € |
| Kasumimarginaal | - | - | 13% | 17% | 30% | 35% |
| Käibevara | 0 € | 0 € | 11 800 € | 35 453 € | 131 931 € | 123 908 € |
| Põhivara | 2 500 € | 2 500 € | 3 957 € | 3 552 € | 3 146 € | 140 182 € |
| Varad kokku | 2 500 € | 2 500 € | 15 757 € | 39 005 € | 135 077 € | 264 090 € |
| Lühiajalised kohustised | 0 € | 0 € | 11 494 € | 12 009 € | 29 530 € | 78 613 € |
| Pikaajalised kohustised | 0 € | 0 € | - | - | - | - |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 2 500 € | 2 500 € | 4 263 € | 26 996 € | 105 547 € | 185 477 € |
| Töötajate arv | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 210 288 € | 64 063 € | 25 600 € | 11 |
| 2025 Q3 | 257 457 € | 61 964 € | 24 837 € | 11 |
| 2025 Q2 | 168 531 € | 39 376 € | 18 376 € | 11 |
| 2025 Q1 | 127 457 € | 34 746 € | 10 075 € | 11 |
| 2024 Q4 | 85 625 € | 16 245 € | 5 136 € | 3 |
| 2024 Q3 | 74 014 € | 14 903 € | 5 415 € | 3 |
| 2024 Q2 | 227 790 € | 16 199 € | 6 588 € | 2 |
| 2024 Q1 | 70 953 € | 14 188 € | 5 876 € | 3 |
| 2023 Q4 | 81 447 € | 14 875 € | 4 672 € | 3 |
| 2023 Q3 | 72 989 € | 12 154 € | 5 569 € | 3 |
| 2023 Q2 | 62 787 € | 11 981 € | 3 871 € | 2 |
| 2023 Q1 | 37 206 € | 8 523 € | 4 468 € | 2 |
| 2022 Q4 | 50 366 € | 10 844 € | 5 182 € | 2 |
| 2022 Q3 | 27 848 € | 7 209 € | 4 712 € | 2 |
| 2022 Q2 | 34 667 € | 7 529 € | 3 681 € | 2 |
| 2022 Q1 | 28 062 € | 7 321 € | 3 846 € | 2 |