Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
https://enerpro.eeENERPRO Solutions OÜ | Kesk- ja kõrgpingeseadmete müük | Kindel valikKeskpingeseadmed ja kõrgpingeseadmed! Meie kaudu saad omale täislahenduse selles vallas. Küsi nõu meie spetsialistidelt vajutades siia!
Nimi
ENERPRO Solutions OÜ
Registrikood
14580745
Käibemaksukohuslase number
EE102108350
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
05.10.2018 (7)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
46643 -
1 590 719 €
308 068 €
19%
1 832 €
(hinnang on ligikaudne)
387 732 €
1
Esitatud
Puudub
79%
56%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Lauri Rebane
| 100% - 2 500.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2019 08.10.2020 | 2020 24.06.2021 | 2021 19.06.2022 | 2022 21.06.2023 | 2023 27.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 605 191 € | 412 107 € | 395 141 € | 1 293 019 € | 1 665 693 € | 1 590 719 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 38 371 € | 57 894 € | 25 995 € | 131 218 € | 301 876 € | 308 068 € |
| Kasumimarginaal | 6% | 14% | 7% | 10% | 18% | 19% |
| Käibevara | 43 003 € | 88 416 € | 52 253 € | 352 802 € | 521 829 € | 373 113 € |
| Põhivara | 1 284 € | 956 € | 69 651 € | 78 516 € | 120 084 € | 180 979 € |
| Varad kokku | 44 287 € | 89 372 € | 121 904 € | 431 318 € | 641 913 € | 554 092 € |
| Lühiajalised kohustised | 3 416 € | 6 607 € | 16 696 € | 250 623 € | 246 389 € | 166 360 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | 21 821 € | 17 055 € | 12 162 € | 0 € |
| Kohustised kokku | - | - | 38 517 € | 267 678 € | 258 551 € | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 40 871 € | 82 765 € | 83 387 € | 163 640 € | 383 362 € | 387 732 € |
| Töötajate arv | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 900 985 € | 67 963 € | 6 984 € | 2 |
| 2025 Q3 | 1 267 928 € | 199 934 € | 2 806 € | 2 |
| 2025 Q2 | 1 284 177 € | 138 257 € | 4 067 € | 1 |
| 2025 Q1 | 705 053 € | 79 436 € | 3 996 € | - |
| 2024 Q4 | 458 234 € | 83 826 € | 3 809 € | - |
| 2024 Q3 | 666 889 € | 79 956 € | 3 343 € | - |
| 2024 Q2 | 907 461 € | 80 891 € | 1 706 € | - |
| 2024 Q1 | 770 055 € | 79 416 € | 6 205 € | - |
| 2023 Q4 | 1 374 859 € | 170 324 € | 2 507 € | - |
| 2023 Q3 | 249 992 € | 19 761 € | 3 826 € | - |
| 2023 Q2 | 342 576 € | 43 636 € | 3 196 € | - |
| 2023 Q1 | 573 783 € | 97 297 € | 4 228 € | 1 |
| 2022 Q4 | 700 121 € | 74 926 € | 3 415 € | 1 |
| 2022 Q3 | 400 601 € | 49 275 € | 3 370 € | 1 |
| 2022 Q2 | 208 955 € | 27 698 € | 3 395 € | 1 |
| 2022 Q1 | 179 242 € | 15 581 € | 3 436 € | 1 |