Nimi
Mindful Investments OÜ
Registrikood
14530517
Käibemaksukohuslase number
EE102357156
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
23.07.2018 (7)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
70201 -
38 000 €
115 890 €
305%
1 139 €
(hinnang on ligikaudne)
2 217 879 €
1
Esitatud
Puudub
5%
5%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Dmitri Tšimpoaka
| 100% - 2 500.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Gepard Media OÜ 14866625 | 5% - 500.00 EUR | - | - |
| CoinInvest OÜ 14396697 | 15% - 383.00 EUR | - | - |
| Bitsgap Holding OÜ 14004763 | 4% - 379.28 EUR | - | - |
| HeyArtGroup OÜ 17057429 | 33% - 3.00 EUR | - | - |
| Sunfly OÜ 16495297 | 4% - 256.80 EUR | - | - |
| ZMN HLD OÜ 17312815 | 20% - 2 000.00 EUR | - | - |
| D&D Investments OÜ 16163388 | 50% - 1 250.00 EUR | - | - |
| 2019 05.07.2021 | 2020 05.07.2021 | 2021 29.06.2022 | 2022 01.07.2023 | 2023 15.07.2024 | 2024 07.05.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 € | 5 650 € | 141 740 € | 67 650 € | 74 882 € | 38 000 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | -190 € | 284 788 € | 1 997 427 € | 135 882 € | 159 963 € | 115 890 € |
| Kasumimarginaal | - | 5040% | 1409% | 201% | 214% | 305% |
| Käibevara | 26 € | 319 335 € | 1 211 785 € | 325 948 € | 224 193 € | 921 315 € |
| Põhivara | 224 € | 533 € | 1 186 198 € | 2 068 110 € | 2 175 345 € | 1 477 624 € |
| Varad kokku | 250 € | 319 868 € | 2 397 983 € | 2 394 058 € | 2 399 538 € | 2 398 939 € |
| Lühiajalised kohustised | 190 € | 270 € | 39 047 € | 15 257 € | 60 533 € | 152 069 € |
| Pikaajalised kohustised | 250 € | 35 000 € | 76 911 € | 60 894 € | 37 016 € | 28 991 € |
| Kohustised kokku | 440 € | 35 270 € | 115 958 € | 76 151 € | 97 549 € | 181 060 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | -190 € | 284 598 € | 2 282 025 € | 2 317 907 € | 2 301 989 € | 2 217 879 € |
| Töötajate arv | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 0 € | 2 487 € | 2 125 € | - |
| 2025 Q3 | 0 € | 2 487 € | 2 125 € | - |
| 2025 Q2 | 232 € | 2 487 € | 2 125 € | - |
| 2025 Q1 | 10 000 € | 7 991 € | 2 029 € | - |
| 2024 Q4 | 1 405 € | 2 450 € | 2 139 € | - |
| 2024 Q3 | 14 393 € | 3 494 € | 2 001 € | - |
| 2024 Q2 | 9 900 € | 3 075 € | 2 847 € | 1 |
| 2024 Q1 | 27 544 € | 3 702 € | 3 552 € | 2 |
| 2023 Q4 | 27 000 € | 3 655 € | 3 505 € | 2 |
| 2023 Q3 | 22 465 € | 1 621 € | 1 340 € | 2 |
| 2023 Q2 | 13 035 € | 1 621 € | 1 340 € | 1 |
| 2023 Q1 | 13 035 € | 1 647 € | 1 365 € | 1 |
| 2022 Q4 | 15 345 € | 1 700 € | 1 418 € | 1 |
| 2022 Q3 | 0 € | 1 700 € | 1 418 € | 1 |
| 2022 Q2 | 15 700 € | 3 076 € | 2 892 € | 1 |
| 2022 Q1 | 45 200 € | 5 367 € | 5 355 € | 1 |