https://puremarine.eePure Marine | Paaditeenused Haven KakumäelProfessionaalsed paaditeenused Haven Kakumäel – mootorihooldus, kere restaureerimine, elektrisüsteemid, talvehoiustus ja transport. Üle 20 aasta kogemust.
Nimi
PUREMARINE OÜ
Registrikood
14515245
Käibemaksukohuslase number
EE102245226
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
27.06.2018 (7)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
33151 - Laevade ja paatide remont ja hooldus
103 112 €
-25 764 €
-25%
735 €
(hinnang on ligikaudne)
69 101 €
1
Esitatud
Puudub
-37%
-34%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Christopher Mets
| 100% - 2 500.00 EUR | Juhatuse liige | - |
| 2019 22.04.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 11.07.2022 | 2022 14.07.2023 | 2023 14.10.2024 | 2024 01.09.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 21 261 € | 48 126 € | 119 590 € | 145 819 € | 86 943 € | 103 112 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 18 938 € | 40 082 € | 54 324 € | 67 464 € | 38 266 € | -25 764 € |
| Kasumimarginaal | 89% | 83% | 45% | 46% | 44% | -25% |
| Käibevara | 22 729 € | 21 931 € | 103 129 € | 176 529 € | 212 091 € | 39 499 € |
| Põhivara | - | 42 515 € | 17 318 € | 12 124 € | 16 229 € | 37 107 € |
| Varad kokku | 22 729 € | 64 446 € | 120 447 € | 188 653 € | 228 320 € | 76 606 € |
| Lühiajalised kohustised | - | 1 635 € | 3 312 € | 4 054 € | 5 455 € | 7 505 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | - | - | - | - |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 22 729 € | 62 811 € | 117 135 € | 184 599 € | 222 865 € | 69 101 € |
| Töötajate arv | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 41 207 € | 0 € | 799 € | 1 |
| 2025 Q3 | 46 074 € | 5 936 € | 799 € | 1 |
| 2025 Q2 | 43 917 € | 6 401 € | 799 € | 1 |
| 2025 Q1 | 39 462 € | 8 841 € | 799 € | 1 |
| 2024 Q4 | 18 975 € | 36 089 € | 798 € | 1 |
| 2024 Q3 | 10 031 € | 2 046 € | 819 € | 1 |
| 2024 Q2 | 32 240 € | 2 213 € | 871 € | 1 |
| 2024 Q1 | 33 220 € | 6 277 € | 1 140 € | 1 |
| 2023 Q4 | 13 810 € | 2 588 € | 798 € | 1 |
| 2023 Q3 | 29 795 € | 5 722 € | 1 246 € | 1 |
| 2023 Q2 | 35 508 € | 6 401 € | 798 € | 2 |
| 2023 Q1 | 8 272 € | 1 547 € | 829 € | 2 |
| 2022 Q4 | 12 768 € | 2 814 € | 1 231 € | 1 |
| 2022 Q3 | 36 770 € | 2 638 € | 1 267 € | 1 |
| 2022 Q2 | 69 575 € | 11 125 € | 1 486 € | 1 |
| 2022 Q1 | 27 029 € | 3 476 € | 985 € | 1 |