Nimi
Stark Fish OÜ
Registrikood
14216643
Käibemaksukohuslase number
EE101969736
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
07.03.2017 (9)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
10711 - Leiva- ja saiatootmine; säilitusaineteta pagaritoodete tootmine 10201 - Kala, vähilaadsete ja limuste töötlemine ja säilitamine
309 097 €
17 286 €
6%
-
29 474 €
0
Esitatud
Puudub
59%
29%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Anton Stark
| 50% - 1 250.00 EUR | Menetlusdokumentide kättesaamiseks pädev isik | Otsene osalus |
| Katia Tsidenkova
| 50% - 1 250.00 EUR | Juhatuse liige | Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige |
| 2019 06.04.2020 | 2020 22.03.2021 | 2021 10.03.2022 | 2022 07.03.2023 | 2023 03.04.2024 | 2024 17.03.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 496 429 € | 444 345 € | 305 087 € | 296 540 € | 229 608 € | 309 097 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 9 041 € | -612 € | 2 693 € | 26 255 € | -28 630 € | 17 286 € |
| Kasumimarginaal | 2% | -0% | 1% | 9% | -12% | 6% |
| Käibevara | 82 696 € | 89 568 € | 66 924 € | 70 933 € | 53 657 € | 58 657 € |
| Põhivara | - | - | - | - | - | - |
| Varad kokku | 82 696 € | 89 568 € | 66 924 € | 70 933 € | 53 657 € | 58 657 € |
| Lühiajalised kohustised | 65 214 € | 52 698 € | 30 361 € | 25 115 € | 36 469 € | 29 183 € |
| Pikaajalised kohustised | - | 20 000 € | 17 000 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Kohustised kokku | - | 72 698 € | 47 361 € | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 17 482 € | 16 870 € | 19 563 € | 45 818 € | 17 188 € | 29 474 € |
| Töötajate arv | 9 | 6 | 5 | 3 | 3 | 0 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 202 236 € | 1 607 € | 1 642 € | 1 |
| 2025 Q3 | 97 040 € | 1 489 € | 1 523 € | 1 |
| 2025 Q2 | 33 860 € | 1 664 € | 1 134 € | 1 |
| 2025 Q1 | 50 371 € | 1 766 € | 1 794 € | 1 |
| 2024 Q4 | 128 144 € | 1 522 € | 1 555 € | 1 |
| 2024 Q3 | 95 303 € | 1 784 € | 1 567 € | 1 |
| 2024 Q2 | 35 690 € | 1 963 € | 996 € | 1 |
| 2024 Q1 | 44 530 € | 1 905 € | 1 938 € | 1 |
| 2023 Q4 | 111 488 € | 1 563 € | 1 596 € | 1 |
| 2023 Q3 | 28 026 € | 1 534 € | 1 567 € | 1 |
| 2023 Q2 | 46 711 € | 1 508 € | 1 539 € | 1 |
| 2023 Q1 | 44 479 € | 2 269 € | 2 328 € | 2 |
| 2022 Q4 | 119 138 € | 922 € | 955 € | 2 |
| 2022 Q3 | 336 919 € | 235 € | 255 € | 2 |
| 2022 Q2 | 45 879 € | 235 € | 255 € | 1 |
| 2022 Q1 | 62 909 € | 235 € | 255 € | 1 |