Nimi
AIR Food OÜ
Registrikood
14214839
Käibemaksukohuslase number
EE101954275
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
03.03.2017 (9)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
18 000.00 €
Tegevusala
47271 -
1 245 855 €
-25 461 €
-2%
1 095 €
(hinnang on ligikaudne)
30 668 €
21
Esitatud
Puudub
-83%
-2%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Luca Locatelli
| - | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Alberto Galbiati
| 10% - 1 867.00 EUR | Juhatuse liige | - |
| Sõnameistrid OÜ 12337207 | 8% - 1 400.00 EUR | - | - |
| 2019 02.11.2020 | 2020 29.06.2021 | 2021 09.02.2023 | 2022 22.03.2023 | 2023 12.08.2024 | 2024 23.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 874 919 € | 926 104 € | 1 068 409 € | 1 222 397 € | 1 297 456 € | 1 245 855 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | -273 471 € | -58 919 € | 82 410 € | 67 775 € | -87 554 € | -25 461 € |
| Kasumimarginaal | -31% | -6% | 8% | 6% | -7% | -2% |
| Käibevara | 177 275 € | 166 878 € | 322 391 € | 551 788 € | 560 292 € | 811 140 € |
| Põhivara | 183 523 € | 162 664 € | 225 457 € | 228 958 € | 292 541 € | 357 344 € |
| Varad kokku | 360 798 € | 329 542 € | 547 848 € | 780 746 € | 852 833 € | 1 168 484 € |
| Lühiajalised kohustised | 432 402 € | 425 065 € | 507 475 € | 642 679 € | 789 820 € | 1 137 816 € |
| Pikaajalised kohustised | 176 956 € | 211 956 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Kohustised kokku | 609 358 € | 637 021 € | - | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | -248 560 € | -307 479 € | 40 373 € | 138 067 € | 63 013 € | 30 668 € |
| Töötajate arv | 18 | 15 | 15 | 23 | 24 | 21 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 334 694 € | 82 565 € | 35 086 € | 20 |
| 2025 Q3 | 456 224 € | 95 468 € | 35 236 € | 20 |
| 2025 Q2 | 383 536 € | 67 704 € | 34 864 € | 18 |
| 2025 Q1 | 433 923 € | 43 541 € | 31 833 € | 20 |
| 2024 Q4 | 444 780 € | 79 704 € | 31 814 € | 20 |
| 2024 Q3 | 448 297 € | 81 300 € | 33 123 € | 20 |
| 2024 Q2 | 461 701 € | 96 241 € | 36 045 € | 19 |
| 2024 Q1 | 407 899 € | 78 236 € | 44 420 € | 18 |
| 2023 Q4 | 443 816 € | 69 862 € | 27 772 € | 25 |
| 2023 Q3 | 415 101 € | 66 479 € | 44 110 € | 25 |
| 2023 Q2 | 486 684 € | 80 415 € | 40 145 € | 26 |
| 2023 Q1 | 488 443 € | 83 701 € | 38 916 € | 24 |
| 2022 Q4 | 410 260 € | 79 495 € | 38 814 € | 23 |
| 2022 Q3 | 496 501 € | 91 972 € | 43 996 € | 23 |
| 2022 Q2 | 397 830 € | 86 318 € | 37 275 € | 21 |
| 2022 Q1 | 434 507 € | 90 490 € | 41 463 € | 20 |