Nimi
Stark Service OÜ
Registrikood
14180767
Käibemaksukohuslase number
EE101942232
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
09.01.2017 (9)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
78201 - Ajutise tööjõu rent 25991 - Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
1 151 780 €
48 346 €
4%
1 527 €
(hinnang on ligikaudne)
74 536 €
25
Esitatud
Puudub
65%
28%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Anton Stark
| 100% - 2 500.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2019 08.05.2020 | 2020 31.03.2021 | 2021 23.03.2022 | 2022 17.04.2023 | 2023 16.04.2024 | 2024 12.11.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 166 405 € | 986 179 € | 723 496 € | 775 685 € | 994 638 € | 1 151 780 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 20 313 € | -30 338 € | -9 480 € | 19 365 € | 5 871 € | 48 346 € |
| Kasumimarginaal | 2% | -3% | -1% | 2% | 1% | 4% |
| Käibevara | 203 012 € | 144 085 € | 116 061 € | 142 573 € | 172 092 € | 173 977 € |
| Põhivara | 0 € | 0 € | - | - | - | - |
| Varad kokku | 203 012 € | 144 085 € | 116 061 € | 142 573 € | 172 092 € | 173 977 € |
| Lühiajalised kohustised | 114 239 € | 85 650 € | 67 106 € | 74 253 € | 115 901 € | 99 441 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | - | - | - | - |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 88 773 € | 58 435 € | 48 955 € | 68 320 € | 56 191 € | 74 536 € |
| Töötajate arv | 25 | 25 | 25 | 25 | 25 | 25 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 134 444 € | 29 486 € | 24 529 € | 7 |
| 2025 Q3 | 79 962 € | 25 045 € | 18 760 € | 7 |
| 2025 Q2 | 133 690 € | 36 126 € | 32 561 € | 8 |
| 2025 Q1 | 280 246 € | 52 475 € | 54 821 € | 20 |
| 2024 Q4 | 311 065 € | 57 609 € | 58 298 € | 25 |
| 2024 Q3 | 338 729 € | 57 623 € | 56 540 € | 25 |
| 2024 Q2 | 312 603 € | 54 559 € | 52 569 € | 30 |
| 2024 Q1 | 323 862 € | 66 627 € | 58 562 € | 28 |
| 2023 Q4 | 272 887 € | 53 007 € | 49 370 € | 26 |
| 2023 Q3 | 245 725 € | 45 751 € | 43 415 € | 26 |
| 2023 Q2 | 271 197 € | 45 331 € | 41 230 € | 24 |
| 2023 Q1 | 277 312 € | 44 223 € | 43 464 € | 24 |
| 2022 Q4 | 225 264 € | 31 582 € | 33 121 € | 25 |
| 2022 Q3 | 187 580 € | 27 574 € | 29 724 € | 25 |
| 2022 Q2 | 208 434 € | 30 289 € | 32 278 € | 21 |
| 2022 Q1 | 205 283 € | 30 809 € | 33 655 € | 25 |