https://pindi.eeJuhtiv kinnisvarabüroo Eestis | Pindi Kinnisvara Pindi Kinnisvara tegevus hõlmab kolme põhiteenusgruppi: kinnisvara vahendusteenus, hindamisteenus ja haldusteenus. Teiega juba 20 lennukat aastat!
Nimi
BRENOLLIS OÜ
Registrikood
12963459
Käibemaksukohuslase number
EE101885140
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
14.12.2015 (10)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
3 000.00 €
Tegevusala
58291 - Muu tarkvara kirjastamine
44 359 €
-60 926 €
-137%
-
35 421 €
0
Esitatud
Puudub
-172%
-151%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Einar Entsik
| - | - | Kaudne osalus |
| Omanikukonto: Kalev Roosiväli
| - | Juhatuse liige | Kaudne osalus |
| Pindi Grupp OÜ 11608791 | 100% - 3 000.00 EUR | - | - |
| 2019 12.11.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 12.08.2022 | 2022 28.06.2023 | 2023 21.05.2024 | 2024 17.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 31 600 € | 31 150 € | 29 500 € | 40 095 € | 48 807 € | 44 359 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | -80 306 € | -69 893 € | -63 979 € | -66 892 € | -51 686 € | -60 926 € |
| Kasumimarginaal | -254% | -224% | -217% | -167% | -106% | -137% |
| Käibevara | 11 642 € | 8 158 € | 13 605 € | 12 035 € | 9 645 € | 6 451 € |
| Põhivara | 313 304 € | 259 371 € | 204 025 € | 147 322 € | 90 619 € | 33 915 € |
| Varad kokku | 324 946 € | 267 529 € | 217 630 € | 159 357 € | 100 264 € | 40 366 € |
| Lühiajalised kohustised | 337 356 € | 416 625 € | 2 705 € | 11 324 € | 3 917 € | 4 945 € |
| Pikaajalised kohustised | 66 793 € | 0 € | - | - | - | - |
| Kohustised kokku | 404 149 € | - | - | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | -79 203 € | -149 096 € | 214 925 € | 148 033 € | 96 347 € | 35 421 € |
| Töötajate arv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 14 585 € | 1 816 € | 1 087 € | 1 |
| 2025 Q3 | 12 090 € | 2 103 € | 1 087 € | 1 |
| 2025 Q2 | 16 565 € | 1 289 € | 1 087 € | 1 |
| 2025 Q1 | 10 500 € | 1 403 € | 1 075 € | 1 |
| 2024 Q4 | 13 785 € | 1 498 € | 1 050 € | 1 |
| 2024 Q3 | 9 847 € | 1 327 € | 1 050 € | 1 |
| 2024 Q2 | 10 228 € | 1 708 € | 1 050 € | 1 |
| 2024 Q1 | 10 500 € | 1 816 € | 1 050 € | 1 |
| 2023 Q4 | 14 934 € | 3 229 € | 1 050 € | 1 |
| 2023 Q3 | 12 874 € | 412 € | 1 050 € | 1 |
| 2023 Q2 | 10 500 € | 1 876 € | 1 050 € | 1 |
| 2023 Q1 | 18 595 € | 1 954 € | 700 € | 1 |
| 2022 Q4 | 8 500 € | 1 317 € | 1 016 € | 1 |
| 2022 Q3 | 7 500 € | 367 € | 750 € | 1 |
| 2022 Q2 | 7 500 € | 1 289 € | 1 050 € | 1 |
| 2022 Q1 | 7 500 € | 1 601 € | 1 050 € | 1 |