Nimi
Cafe Chef OÜ
Registrikood
12897188
Käibemaksukohuslase number
EE101860563
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
17.08.2015 (10)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
56111 -
1 021 983 €
73 077 €
7%
631 €
(hinnang on ligikaudne)
65 652 €
33
Esitatud
Puudub
111%
15%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Klaus Lemmats
| - | Juhatuse liige | - |
| Feliks Talpsepp
| - | Juhatuse liige | Kaudne osalus |
| Martti Siimann
| - | Juhatuse liige | Kaudne osalus |
| Tõnis Siigur
| - | Juhatuse liige | Kaudne osalus |
| ftcapital OÜ 16085576 | 25% - 625.00 EUR | - | - |
| KLA INVEST OÜ 16462814 | 15% - 375.00 EUR | - | - |
| OKO restoranid OÜ 12046361 | 60% - 1 500.00 EUR | - | - |
| 2019 29.07.2020 | 2020 18.05.2021 | 2021 31.05.2022 | 2022 20.05.2023 | 2023 26.03.2024 | 2024 09.04.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 64 605 € | 132 240 € | 230 035 € | 364 909 € | 315 022 € | 1 021 983 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 815 € | 7 032 € | 8 100 € | -23 965 € | -16 512 € | 73 077 € |
| Kasumimarginaal | 1% | 5% | 4% | -7% | -5% | 7% |
| Käibevara | 15 770 € | 55 803 € | 34 727 € | 14 862 € | 43 236 € | 63 176 € |
| Põhivara | 8 890 € | 9 107 € | 345 462 € | 345 495 € | 408 608 € | 411 215 € |
| Varad kokku | 24 660 € | 64 910 € | 380 189 € | 360 357 € | 451 844 € | 474 391 € |
| Lühiajalised kohustised | 6 739 € | 39 957 € | 233 467 € | 221 310 € | 109 054 € | 117 099 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | 113 669 € | 129 959 € | 350 214 € | 291 640 € |
| Kohustised kokku | - | - | 347 136 € | 351 269 € | 459 268 € | 408 739 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 17 921 € | 24 953 € | 33 053 € | 9 088 € | -7 424 € | 65 652 € |
| Töötajate arv | 0 | 2 | 4 | 30 | 31 | 33 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 221 782 € | 66 190 € | 38 471 € | 29 |
| 2025 Q3 | 530 638 € | 101 378 € | 40 488 € | 29 |
| 2025 Q2 | 245 660 € | 58 717 € | 33 697 € | 38 |
| 2025 Q1 | 278 577 € | 62 988 € | 30 546 € | 28 |
| 2024 Q4 | 203 518 € | 53 398 € | 31 481 € | 27 |
| 2024 Q3 | 400 728 € | 80 829 € | 36 054 € | 27 |
| 2024 Q2 | 241 900 € | 47 869 € | 23 270 € | 32 |
| 2024 Q1 | 104 766 € | 0 € | 3 648 € | 18 |
| 2023 Q4 | 31 287 € | 0 € | 8 058 € | 1 |
| 2023 Q3 | 243 132 € | 49 835 € | 21 674 € | 1 |
| 2023 Q2 | 53 550 € | 0 € | 992 € | 29 |
| 2023 Q1 | 300 € | 0 € | 0 € | - |
| 2022 Q4 | 7 583 € | 1 958 € | 8 748 € | - |
| 2022 Q3 | 313 190 € | 55 953 € | 23 083 € | - |
| 2022 Q2 | 46 100 € | 1 124 € | 790 € | 28 |
| 2022 Q1 | 0 € | 0 € | 0 € | - |