Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
Veebileht
https://www.ramika.eeEttevõttest • Ramika Ehitus • Üldehitustööd • Fassaaditööd • Katusetöödüldehitustööd • fassaaditööd • katusetööd • siseviimistlus • kivikatused • vundamentide ehitus • välisviimistlustööd • plaatimine • põrandatööd • maalritööd
Nimi
RAMIKA OÜ
Registrikood
12878825
Käibemaksukohuslase number
EE101804914
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
13.07.2015 (10)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 742.00 €
Tegevusala
41001 -
511 356 €
75 925 €
15%
1 109 €
(hinnang on ligikaudne)
129 241 €
4
Esitatud
Puudub
59%
30%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Kaspar Kark
| 50% - 1 371.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Raido Vespere
| 50% - 1 371.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2019 02.04.2020 | 2020 15.06.2021 | 2021 20.05.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 29.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 980 € | 72 320 € | 313 598 € | 284 937 € | 601 007 € | 511 356 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 877 € | 8 502 € | 24 811 € | 1 393 € | 35 747 € | 75 925 € |
| Kasumimarginaal | 44% | 12% | 8% | 0% | 6% | 15% |
| Käibevara | 4 007 € | 34 832 € | 57 503 € | 26 435 € | 73 295 € | 79 553 € |
| Põhivara | 726 € | 12 868 € | 68 501 € | 130 590 € | 182 443 € | 176 407 € |
| Varad kokku | 4 733 € | 47 700 € | 126 004 € | 157 025 € | 255 738 € | 255 960 € |
| Lühiajalised kohustised | 1 870 € | 36 335 € | 40 071 € | 34 192 € | 104 947 € | 49 875 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | 49 757 € | 85 264 € | 97 475 € | 76 844 € |
| Kohustised kokku | - | - | 89 828 € | 119 456 € | 202 422 € | 126 719 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 2 863 € | 11 365 € | 36 176 € | 37 569 € | 53 316 € | 129 241 € |
| Töötajate arv | 0 | 3 | 4 | 2 | 4 | 4 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 68 794 € | 15 469 € | 5 412 € | 3 |
| 2025 Q3 | 52 853 € | 12 010 € | 6 050 € | 3 |
| 2025 Q2 | 34 106 € | 7 764 € | 4 723 € | 4 |
| 2025 Q1 | 40 430 € | 6 383 € | 6 692 € | 4 |
| 2024 Q4 | 203 821 € | 25 738 € | 7 202 € | 4 |
| 2024 Q3 | 139 268 € | 16 268 € | 5 553 € | 4 |
| 2024 Q2 | 121 543 € | 7 554 € | 4 948 € | 4 |
| 2024 Q1 | 64 308 € | 6 681 € | 6 018 € | 3 |
| 2023 Q4 | 145 207 € | 16 021 € | 6 042 € | 4 |
| 2023 Q3 | 165 736 € | 14 304 € | 5 835 € | 4 |
| 2023 Q2 | 196 811 € | 12 932 € | 3 855 € | 4 |
| 2023 Q1 | 81 092 € | 6 200 € | 2 046 € | 3 |
| 2022 Q4 | 94 592 € | 6 480 € | 2 713 € | 2 |
| 2022 Q3 | 83 889 € | 0 € | 2 885 € | 2 |
| 2022 Q2 | 73 430 € | 4 327 € | 2 308 € | 3 |
| 2022 Q1 | 68 933 € | 9 217 € | 3 134 € | 3 |