Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
Veebileht
https://www.vapista.eeVapista – Alternatiivsete tubakatoodete spetsialistVapista on spetsialiseerunud alternatiivsetele tubakatoodetele. Meilt leiad e-sigaretid, kapselsüsteemid, SNUS nikotiinipadjad ja professionaalse nõu.
Nimi
Vapista OÜ
Registrikood
12631817
Käibemaksukohuslase number
EE101704454
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
19.03.2014 (12)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
47111 - Jaemüük spetsialiseerimata kauplustes, kus on ülekaalus toidukaubad, joogid ja tubakatooted 70201 -
3 248 967 €
-95 042 €
-3%
1 194 €
(hinnang on ligikaudne)
647 842 €
18
Esitatud
Puudub
-15%
-7%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| René Suburg
| - | Juhatuse liige | - |
| Virko Antsov
| - | Juhatuse liige | Kaudne osalus |
| Lauri Plato
| - | Juhatuse liige | Kaudne osalus |
| HomePage OÜ 12203814 | 35% - 863.00 EUR | - | - |
| Kondiitrimaailm OÜ 14395798 | 13% - 325.00 EUR | - | - |
| RSM OÜ 11888827 | 52% - 1 312.00 EUR | - | - |
| 2019 29.09.2020 | 2020 27.06.2022 | 2021 22.02.2023 | 2022 17.11.2023 | 2023 28.08.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 722 156 € | 6 788 005 € | 6 330 938 € | 6 267 209 € | 9 525 276 € | 3 248 967 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | -90 065 € | 62 110 € | 151 178 € | 483 269 € | 94 689 € | -95 042 € |
| Kasumimarginaal | -5% | 1% | 2% | 8% | 1% | -3% |
| Käibevara | 575 925 € | 833 796 € | 959 253 € | 1 412 616 € | 991 356 € | 628 554 € |
| Põhivara | 54 620 € | 59 692 € | 27 848 € | 24 288 € | 185 124 € | 686 087 € |
| Varad kokku | 630 545 € | 893 488 € | 987 101 € | 1 436 904 € | 1 176 480 € | 1 314 641 € |
| Lühiajalised kohustised | 297 115 € | 562 240 € | 633 175 € | 599 709 € | 338 596 € | 651 799 € |
| Pikaajalised kohustised | 306 792 € | 242 500 € | 114 000 € | 114 000 € | 65 000 € | 15 000 € |
| Kohustised kokku | 603 907 € | 804 740 € | 747 175 € | 713 709 € | 403 596 € | 666 799 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 26 638 € | 88 748 € | 239 926 € | 723 195 € | 772 884 € | 647 842 € |
| Töötajate arv | 10 | 14 | 12 | 14 | 14 | 18 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 537 118 € | 44 462 € | 29 810 € | 22 |
| 2025 Q3 | 534 693 € | 54 539 € | 31 770 € | 22 |
| 2025 Q2 | 672 226 € | 45 940 € | 28 844 € | 21 |
| 2025 Q1 | 892 667 € | 66 595 € | 27 805 € | 20 |
| 2024 Q4 | 992 550 € | 62 077 € | 32 995 € | 20 |
| 2024 Q3 | 1 118 250 € | 101 908 € | 33 260 € | 20 |
| 2024 Q2 | 1 255 299 € | 101 971 € | 26 617 € | 21 |
| 2024 Q1 | 1 335 186 € | 171 554 € | 33 505 € | 16 |
| 2023 Q4 | 1 222 182 € | 126 554 € | 28 209 € | 18 |
| 2023 Q3 | 2 552 574 € | 346 443 € | 28 100 € | 18 |
| 2023 Q2 | 3 485 270 € | 903 497 € | 29 798 € | 15 |
| 2023 Q1 | 3 666 253 € | 1 341 686 € | 37 142 € | 14 |
| 2022 Q4 | 2 572 315 € | 674 279 € | 35 339 € | 19 |
| 2022 Q3 | 2 326 196 € | 741 796 € | 29 786 € | 19 |
| 2022 Q2 | 2 049 978 € | 624 787 € | 23 086 € | 18 |
| 2022 Q1 | 1 752 303 € | 439 648 € | 26 645 € | 14 |