Aadress
E-posti aadress
https://uusmaa.eeUus Maa | Eesti Suurim Kinnisvarabüroo Aastast 1992Kinnisvarabüroo Uus Maa OÜ tegutseb Eesti kinnisvaraturul aastast 1992. Meie teenuste hulka kuulub elukondliku- ja ärikinnisvara müük, ost ja üür.
Nimi
Uus Maa Pluss OÜ
Registrikood
12612760
Käibemaksukohuslase number
EE101698285
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
12.02.2014 (12)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 600.00 €
Tegevusala
68311 - Kinnisvarabüroode tegevus
596 714 €
38 583 €
6%
-
52 447 €
0
Esitatud
Puudub
74%
50%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| OÜ MRE 12175868 | 25% - 644.00 EUR | - | - |
| Margus Mölder
| 70% - 1 826.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Morten Tibar
| 5% - 130.00 EUR | - | - |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| UMP staging OÜ 17239774 | 100% - 1.00 EUR | - | - |
| 2019 06.07.2020 | 2020 25.01.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 04.07.2023 | 2023 01.07.2024 | 2024 12.03.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 528 137 € | 658 974 € | 1 017 299 € | 875 652 € | 880 232 € | 596 714 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 26 204 € | 126 048 € | 138 524 € | 75 029 € | 60 101 € | 38 583 € |
| Kasumimarginaal | 5% | 19% | 14% | 9% | 7% | 6% |
| Käibevara | 56 126 € | 150 094 € | 160 224 € | 93 253 € | 111 378 € | 75 539 € |
| Põhivara | 1 869 € | 1 710 € | 1 710 € | 1 710 € | 1 570 € | 1 635 € |
| Varad kokku | 57 995 € | 151 804 € | 161 934 € | 94 963 € | 112 948 € | 77 174 € |
| Lühiajalised kohustised | 21 780 € | 15 741 € | 13 675 € | 10 200 € | 43 084 € | 24 727 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | - | - | - | - |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 36 215 € | 136 063 € | 148 259 € | 84 763 € | 69 864 € | 52 447 € |
| Töötajate arv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 280 524 € | 8 751 € | 138 € | - |
| 2025 Q3 | 292 141 € | 42 086 € | 237 € | - |
| 2025 Q2 | 220 875 € | 7 821 € | 180 € | - |
| 2025 Q1 | 189 350 € | 9 932 € | 243 € | - |
| 2024 Q4 | 117 215 € | 4 928 € | 208 € | - |
| 2024 Q3 | 170 926 € | 8 726 € | 441 € | - |
| 2024 Q2 | 122 265 € | 5 107 € | 186 € | - |
| 2024 Q1 | 201 806 € | 16 817 € | 2 711 € | - |
| 2023 Q4 | 243 287 € | 8 075 € | 68 € | - |
| 2023 Q3 | 236 121 € | 8 218 € | 285 € | - |
| 2023 Q2 | 256 415 € | 25 562 € | 1 721 € | - |
| 2023 Q1 | 147 407 € | 11 771 € | 2 227 € | - |
| 2022 Q4 | 214 607 € | 7 467 € | 254 € | - |
| 2022 Q3 | 192 686 € | 6 282 € | 142 € | - |
| 2022 Q2 | 256 349 € | 21 253 € | 688 € | - |
| 2022 Q1 | 232 181 € | 29 920 € | 3 075 € | - |