Nimi
Novira Capital OÜ
Registrikood
12566327
Käibemaksukohuslase number
EE101683258
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
07.11.2013 (12)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
10 000.00 €
Tegevusala
70201 -
519 648 €
-689 327 €
-133%
2 421 €
(hinnang on ligikaudne)
1 921 911 €
11
Esitatud
Puudub
-36%
-4%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Andres Liinsoo
| - | Juhatuse liige | - |
| Heikki Siitam
| - | Juhatuse liige | - |
| Nikolay Kryzhanovskiy
| - | Juhatuse liige | - |
| Arle Mölder
| - | Juhatuse liige | Kaudne osalus |
| Novira Holding AS 12566451 | 78% - 7 800.00 EUR | - | - |
| OÜ Herzeleid 12011533 | 11% - 1 100.00 EUR | - | - |
| Grossularia OÜ 14178078 | 11% - 1 100.00 EUR | - | - |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| EN2 OÜ 16684779 | 35% - 875.00 EUR | - | - |
| NC Venture Capital OÜ 16720788 | 70% - 70.00 EUR | - | - |
| Figueira OÜ 11398460 | 100% - 2 620.00 EUR | - | - |
| Novira Haldus OÜ 12518475 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| Partius OÜ 16597135 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| Hipoter Finance OÜ 14652278 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| P31 Office building OÜ 14754642 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| Novira E10 OÜ 12824580 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| Daymar OÜ 11175636 | 50% - 1 310.00 EUR | - | - |
| Osaühing Jõelähtme Arendusgrupp 10465355 | 26% - 12 710.00 EUR | - | - |
| L1LV OÜ 14314009 | 50% - 1 250.00 EUR | - | - |
| Novira Finance OÜ 12602081 | 100% - 10 000.00 EUR | - | - |
| Park Plaza OÜ 11369122 | 10% - 1 000.00 EUR | - | - |
| 2019 21.07.2020 | 2020 25.06.2021 | 2021 10.06.2022 | 2022 02.06.2023 | 2023 20.06.2024 | 2024 23.05.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 557 833 € | 924 821 € | 920 228 € | 484 094 € | 544 409 € | 519 648 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 311 370 € | 440 083 € | -218 885 € | -425 724 € | -746 062 € | -689 327 € |
| Kasumimarginaal | 56% | 48% | -24% | -88% | -137% | -133% |
| Käibevara | 432 106 € | 2 652 009 € | 543 886 € | 358 283 € | 2 313 804 € | 1 671 421 € |
| Põhivara | 6 208 124 € | 5 414 239 € | 3 264 070 € | 6 008 952 € | 13 750 738 € | 16 339 119 € |
| Varad kokku | 6 640 230 € | 8 066 248 € | 3 807 956 € | 6 367 235 € | 16 064 542 € | 18 010 540 € |
| Lühiajalised kohustised | 81 624 € | 2 009 053 € | 594 738 € | 70 151 € | 2 657 546 € | 8 491 714 € |
| Pikaajalised kohustised | 5 747 775 € | 4 992 537 € | 2 178 270 € | 5 728 388 € | 10 795 758 € | 7 596 915 € |
| Kohustised kokku | 5 829 399 € | 7 001 590 € | 2 773 008 € | 5 798 539 € | 13 453 304 € | 16 088 629 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 810 831 € | 1 064 658 € | 1 034 948 € | 568 696 € | 2 611 238 € | 1 921 911 € |
| Töötajate arv | 9 | 9 | 8 | 9 | 9 | 11 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 214 869 € | 56 942 € | 64 770 € | 7 |
| 2025 Q3 | 4 246 664 € | 969 416 € | 68 377 € | 7 |
| 2025 Q2 | 256 415 € | 83 773 € | 61 238 € | 8 |
| 2025 Q1 | 372 505 € | 86 215 € | 49 254 € | 7 |
| 2024 Q4 | 62 200 € | 48 709 € | 49 173 € | 6 |
| 2024 Q3 | 123 719 € | 50 788 € | 45 125 € | 6 |
| 2024 Q2 | 80 175 € | 36 575 € | 45 732 € | 5 |
| 2024 Q1 | 170 630 € | 56 438 € | 48 629 € | 6 |
| 2023 Q4 | 144 064 € | 55 413 € | 45 525 € | 6 |
| 2023 Q3 | 216 470 € | 58 481 € | 46 399 € | 6 |
| 2023 Q2 | 152 091 € | 50 049 € | 41 828 € | 6 |
| 2023 Q1 | 256 610 € | 50 752 € | 44 702 € | 5 |
| 2022 Q4 | 110 466 € | 38 058 € | 37 628 € | 5 |
| 2022 Q3 | 133 779 € | 36 939 € | 35 407 € | 5 |
| 2022 Q2 | 181 086 € | 47 796 € | 34 494 € | 5 |
| 2022 Q1 | 143 978 € | 42 019 € | 34 908 € | 6 |