Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
https://heptaairborne.comAI-powered grid inspectionNimi
Hepta Group Energy OÜ
Registrikood
12502103
Käibemaksukohuslase number
EE101673695
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
10.07.2013 (12)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
71121 - Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine 68201 - Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
811 534 €
201 795 €
25%
2 660 €
(hinnang on ligikaudne)
714 275 €
5
Esitatud
Puudub
28%
19%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Henri Klemmer
| - | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Hepta Group Management OÜ 14178894 | 94% - 2 350.00 EUR | - | - |
| Tanel Lomp
| 6% - 150.00 EUR | Juhatuse liige | - |
| 2019 25.05.2020 | 2020 25.03.2021 | 2021 10.05.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 30.07.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 402 776 € | 368 645 € | 471 005 € | 496 454 € | 756 571 € | 811 534 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 115 849 € | 1 466 € | 15 588 € | 12 845 € | 229 888 € | 201 795 € |
| Kasumimarginaal | 29% | 0% | 3% | 3% | 30% | 25% |
| Käibevara | 327 401 € | 323 714 € | 342 336 € | 376 338 € | 592 939 € | 646 437 € |
| Põhivara | 63 344 € | 48 335 € | 54 546 € | 76 318 € | 342 530 € | 415 891 € |
| Varad kokku | 390 745 € | 372 049 € | 396 882 € | 452 656 € | 935 469 € | 1 062 328 € |
| Lühiajalised kohustised | 67 391 € | 56 112 € | 65 357 € | 108 285 € | 251 514 € | 228 893 € |
| Pikaajalised kohustised | 8 882 € | 0 € | - | - | 111 278 € | 119 160 € |
| Kohustised kokku | 76 273 € | - | - | - | 362 792 € | 348 053 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 314 472 € | 315 937 € | 331 525 € | 344 371 € | 572 677 € | 714 275 € |
| Töötajate arv | 5 | 4 | 5 | 5 | 6 | 5 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 194 479 € | 60 681 € | 35 621 € | 5 |
| 2025 Q3 | 172 161 € | 45 986 € | 31 109 € | 5 |
| 2025 Q2 | 161 859 € | 46 804 € | 25 811 € | 7 |
| 2025 Q1 | 176 354 € | 49 118 € | 26 364 € | 5 |
| 2024 Q4 | 237 621 € | 48 110 € | 19 225 € | 6 |
| 2024 Q3 | 148 259 € | 36 736 € | 20 866 € | 6 |
| 2024 Q2 | 196 336 € | 50 805 € | 20 915 € | 5 |
| 2024 Q1 | 95 515 € | 37 931 € | 20 850 € | 6 |
| 2023 Q4 | 342 349 € | 73 422 € | 21 738 € | 6 |
| 2023 Q3 | 138 713 € | 38 775 € | 21 024 € | 6 |
| 2023 Q2 | 238 121 € | 52 768 € | 18 980 € | 6 |
| 2023 Q1 | 138 114 € | 35 431 € | 19 906 € | 6 |
| 2022 Q4 | 138 614 € | 27 224 € | 17 873 € | 6 |
| 2022 Q3 | 114 249 € | 27 715 € | 18 090 € | 6 |
| 2022 Q2 | 105 709 € | 28 252 € | 18 909 € | 5 |
| 2022 Q1 | 146 222 € | 27 102 € | 17 998 € | 5 |