Nimi
JAHH Catering OÜ
Registrikood
12469378
Käibemaksukohuslase number
EE101643175
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
07.05.2013 (13)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
56111 -
2 359 500 €
67 028 €
3%
2 531 €
(hinnang on ligikaudne)
556 338 €
23
Esitatud
Puudub
12%
7%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Joonas Koppel
| 30% - 750.00 EUR | Juhatuse liige | - |
| Mati Luht
| 70% - 1 750.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2019 29.06.2020 | 2020 29.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 27.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 379 344 € | 868 649 € | 823 779 € | 1 331 435 € | 2 000 742 € | 2 359 500 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 59 464 € | 10 107 € | 129 804 € | 98 125 € | 165 479 € | 67 028 € |
| Kasumimarginaal | 4% | 1% | 16% | 7% | 8% | 3% |
| Käibevara | 113 773 € | 107 491 € | 201 636 € | 411 661 € | 429 875 € | 613 762 € |
| Põhivara | 366 275 € | 348 063 € | 334 555 € | 269 963 € | 370 106 € | 351 728 € |
| Varad kokku | 480 048 € | 455 554 € | 536 191 € | 681 624 € | 799 981 € | 965 490 € |
| Lühiajalised kohustised | 210 989 € | 196 388 € | 160 271 € | 214 578 € | 186 956 € | 215 418 € |
| Pikaajalised kohustised | 183 284 € | 163 284 € | 150 234 € | 143 235 € | 123 735 € | 193 734 € |
| Kohustised kokku | 394 273 € | 359 672 € | 310 505 € | 357 813 € | 310 691 € | 409 152 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 85 775 € | 95 882 € | 225 686 € | 323 811 € | 489 290 € | 556 338 € |
| Töötajate arv | 32 | 29 | 19 | 19 | 24 | 23 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 710 172 € | 162 323 € | 117 799 € | 80 |
| 2025 Q3 | 398 481 € | 75 855 € | 67 104 € | 80 |
| 2025 Q2 | 651 080 € | 175 127 € | 96 645 € | 74 |
| 2025 Q1 | 728 572 € | 149 984 € | 100 426 € | 74 |
| 2024 Q4 | 673 077 € | 152 295 € | 99 911 € | 62 |
| 2024 Q3 | 409 971 € | 107 474 € | 75 419 € | 62 |
| 2024 Q2 | 547 322 € | 140 484 € | 90 495 € | 56 |
| 2024 Q1 | 757 890 € | 166 512 € | 86 995 € | 55 |
| 2023 Q4 | 581 958 € | 110 226 € | 74 284 € | 41 |
| 2023 Q3 | 346 814 € | 83 674 € | 60 787 € | 41 |
| 2023 Q2 | 437 517 € | 99 692 € | 63 222 € | 26 |
| 2023 Q1 | 544 881 € | 112 869 € | 56 361 € | 25 |
| 2022 Q4 | 411 879 € | 84 980 € | 53 807 € | 25 |
| 2022 Q3 | 248 393 € | 58 628 € | 41 418 € | 25 |
| 2022 Q2 | 310 321 € | 53 434 € | 32 607 € | 15 |
| 2022 Q1 | 205 564 € | 35 458 € | 18 803 € | 11 |