Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
https://pandiverepansion.eePandivere Pansion - Hooldusteenused Lääne-VirumaalPandivere Pansioni hoone asub vanas mõisahoonete komplektis Vao, Väike-Maarja vallas. Teenused: üldhooldusteenused, voodikohad.
Nimi
Pandivere Pansion OÜ
Registrikood
12467758
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
06.05.2013 (13)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
3 000.00 €
Tegevusala
87301 - Vanurite ja puuetega inimeste hoolekandeasutuste tegevus
1 032 855 €
17 114 €
2%
1 605 €
(hinnang on ligikaudne)
248 576 €
24
Esitatud
Puudub
7%
3%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Margus Peldes
| 100% - 3 000.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja |
|---|
| 2019 14.07.2020 | 2020 14.07.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 29.06.2023 | 2023 31.05.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 541 843 € | 556 019 € | 589 354 € | 632 665 € | 769 794 € | 1 032 855 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 15 885 € | 17 248 € | 10 599 € | 16 945 € | 59 921 € | 17 114 € |
| Kasumimarginaal | 3% | 3% | 2% | 3% | 8% | 2% |
| Käibevara | 4 474 € | 170 596 € | 118 053 € | 167 360 € | 225 919 € | 214 193 € |
| Põhivara | 366 467 € | 354 128 € | 348 965 € | 335 408 € | 298 897 € | 286 040 € |
| Varad kokku | 370 941 € | 524 724 € | 467 018 € | 502 768 € | 524 816 € | 500 233 € |
| Lühiajalised kohustised | 53 431 € | 98 105 € | 102 001 € | 132 881 € | 171 863 € | 179 427 € |
| Pikaajalised kohustised | 188 589 € | 280 450 € | 210 421 € | 198 346 € | 121 491 € | 72 230 € |
| Kohustised kokku | 242 020 € | 378 555 € | 312 422 € | 331 227 € | 293 354 € | 251 657 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 128 921 € | 146 169 € | 154 596 € | 171 541 € | 231 462 € | 248 576 € |
| Töötajate arv | 21 | 21 | 21 | 19 | 23 | 24 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | - | 63 302 € | 68 143 € | 26 |
| 2025 Q3 | - | 71 289 € | 76 536 € | 26 |
| 2025 Q2 | - | 60 688 € | 65 176 € | 32 |
| 2025 Q1 | - | 59 763 € | 64 117 € | 30 |
| 2024 Q4 | - | 50 660 € | 54 462 € | 31 |
| 2024 Q3 | - | 51 534 € | 55 583 € | 31 |
| 2024 Q2 | - | 44 163 € | 47 535 € | 29 |
| 2024 Q1 | - | 39 446 € | 42 540 € | 29 |
| 2023 Q4 | - | 30 831 € | 33 356 € | 25 |
| 2023 Q3 | - | 27 415 € | 29 498 € | 25 |
| 2023 Q2 | - | 24 935 € | 27 009 € | 23 |
| 2023 Q1 | - | 21 961 € | 23 784 € | 23 |
| 2022 Q4 | - | 20 033 € | 21 666 € | 24 |
| 2022 Q3 | - | 23 372 € | 25 319 € | 24 |
| 2022 Q2 | - | 24 486 € | 26 304 € | 23 |
| 2022 Q1 | - | 20 163 € | 22 141 € | 23 |