Nimi
IT Club OÜ
Registrikood
12291787
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
24.05.2012 (13)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
62201 -
54 000 €
20 015 €
37%
731 €
(hinnang on ligikaudne)
27 201 €
1
Esitatud
Puudub
74%
70%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Andrey Vavilov
| 100% - 2 500.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2019 06.12.2020 | 2020 21.10.2022 | 2021 21.10.2022 | 2022 27.06.2023 | 2023 13.06.2024 | 2024 04.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | - | 5 110 € | 1 558 € | 17 046 € | 59 179 € | 54 000 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | -456 € | 4 604 € | 1 125 € | 3 839 € | 4 900 € | 20 015 € |
| Kasumimarginaal | - | 90% | 72% | 23% | 8% | 37% |
| Käibevara | 1 703 € | 6 049 € | 7 174 € | 13 483 € | 12 163 € | 28 637 € |
| Põhivara | - | - | - | - | - | - |
| Varad kokku | 1 703 € | 6 049 € | 7 174 € | 13 483 € | 12 163 € | 28 637 € |
| Lühiajalised kohustised | 257 € | 0 € | - | 2 470 € | 1 250 € | 1 436 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | - | - | - | - |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 1 446 € | 6 049 € | 7 174 € | 11 013 € | 10 913 € | 27 201 € |
| Töötajate arv | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | - | 3 943 € | 1 126 € | 1 |
| 2025 Q3 | - | 1 460 € | 1 126 € | 1 |
| 2025 Q2 | - | 1 009 € | 1 126 € | 1 |
| 2025 Q1 | - | 605 € | 678 € | 1 |
| 2024 Q4 | - | 596 € | 668 € | 1 |
| 2024 Q3 | - | 1 323 € | 761 € | 1 |
| 2024 Q2 | - | 596 € | 668 € | 1 |
| 2024 Q1 | - | 795 € | 894 € | 1 |
| 2023 Q4 | - | 496 € | 560 € | 1 |
| 2023 Q3 | - | 745 € | 840 € | 1 |
| 2023 Q2 | - | 1 135 € | 1 241 € | 1 |
| 2023 Q1 | - | 3 034 € | 2 205 € | 1 |
| 2022 Q4 | - | - | - | 1 |
| 2022 Q3 | - | - | - | 1 |
| 2022 Q2 | - | - | - | 1 |
| 2022 Q1 | - | - | - | 1 |