Nimi
ELER Hydraulic OÜ
Registrikood
12282481
Käibemaksukohuslase number
EE101538691
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
11.05.2012 (14)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
47821 - Tekstiili, rõivaste ja jalatsite jaemüük kioskites ja turgudel 95311 -
1 859 787 €
-104 321 €
-6%
2 010 €
(hinnang on ligikaudne)
344 695 €
10
Esitatud
Puudub
-30%
-14%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Elis Vallbaum
| - | - | Kaudne osalus |
| Erko Vallbaum
| - | Juhatuse liige | Kaudne osalus |
| Osahalduse OÜ 14856503 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| 2019 26.02.2020 | 2020 26.03.2021 | 2021 27.05.2022 | 2022 12.06.2023 | 2023 23.05.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 663 129 € | 2 033 300 € | 1 596 821 € | 1 540 515 € | 3 338 255 € | 1 859 787 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 129 318 € | -21 589 € | 27 986 € | -14 598 € | 136 470 € | -104 321 € |
| Kasumimarginaal | 8% | -1% | 2% | -1% | 4% | -6% |
| Käibevara | 377 438 € | 436 859 € | 524 197 € | 589 868 € | 706 261 € | 586 835 € |
| Põhivara | 13 518 € | 5 071 € | 87 743 € | 72 073 € | 182 006 € | 154 915 € |
| Varad kokku | 390 956 € | 441 930 € | 611 940 € | 661 941 € | 888 267 € | 741 750 € |
| Lühiajalised kohustised | 112 023 € | 184 586 € | 263 863 € | 335 853 € | 254 686 € | 236 530 € |
| Pikaajalised kohustised | 0 € | 0 € | 71 001 € | 63 610 € | 184 564 € | 160 525 € |
| Kohustised kokku | - | - | 334 864 € | 399 463 € | 439 250 € | 397 055 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 278 933 € | 257 344 € | 277 076 € | 262 478 € | 449 017 € | 344 695 € |
| Töötajate arv | 11 | 11 | 11 | 9 | 10 | 10 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 1 144 935 € | 167 651 € | 39 559 € | 11 |
| 2025 Q3 | 2 336 044 € | 317 218 € | 38 574 € | 11 |
| 2025 Q2 | 1 432 245 € | 164 313 € | 38 919 € | 11 |
| 2025 Q1 | 561 277 € | 85 549 € | 36 036 € | 11 |
| 2024 Q4 | 456 621 € | 60 614 € | 30 014 € | 11 |
| 2024 Q3 | 1 095 093 € | 143 354 € | 33 192 € | 11 |
| 2024 Q2 | 575 931 € | 88 055 € | 34 111 € | 10 |
| 2024 Q1 | 795 761 € | 97 739 € | 30 813 € | 10 |
| 2023 Q4 | 2 513 807 € | 324 181 € | 36 176 € | 10 |
| 2023 Q3 | 1 755 787 € | 106 560 € | 34 090 € | 10 |
| 2023 Q2 | 534 951 € | 67 373 € | 31 076 € | 10 |
| 2023 Q1 | 483 323 € | 72 550 € | 29 725 € | 10 |
| 2022 Q4 | 432 932 € | 53 652 € | 27 467 € | 10 |
| 2022 Q3 | 533 387 € | 73 321 € | 28 067 € | 10 |
| 2022 Q2 | 693 424 € | 77 986 € | 27 245 € | 10 |
| 2022 Q1 | 841 984 € | 93 173 € | 26 317 € | 10 |