Nimi
Printimiskeskus OÜ
Registrikood
12176678
Käibemaksukohuslase number
EE101493286
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
14.10.2011 (14)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
12 500.00 €
Tegevusala
18122 - Perioodikaväljaannete, ärikataloogide, reklaammaterjalide, äriblankettide jm kontoritarvete trükkimine
468 011 €
20 291 €
4%
2 276 €
(hinnang on ligikaudne)
113 821 €
5
Esitatud
Puudub
18%
8%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Urmo Kokmann
| - | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| UK Holding OÜ 14253130 | 100% - 12 500.00 EUR | - | - |
| 2019 27.10.2020 | 2020 28.06.2021 | 2021 14.04.2022 | 2022 21.06.2023 | 2023 04.07.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 534 607 € | 351 161 € | 394 915 € | 449 977 € | 434 382 € | 468 011 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 19 196 € | -4 771 € | 12 295 € | 58 516 € | 21 206 € | 20 291 € |
| Kasumimarginaal | 4% | -1% | 3% | 13% | 5% | 4% |
| Käibevara | 49 813 € | 41 658 € | 56 477 € | 80 955 € | 88 608 € | 70 796 € |
| Põhivara | 95 488 € | 81 513 € | 121 032 € | 161 885 € | 204 321 € | 182 813 € |
| Varad kokku | 145 301 € | 123 171 € | 177 509 € | 242 840 € | 292 929 € | 253 609 € |
| Lühiajalised kohustised | 94 524 € | 84 540 € | 60 853 € | 57 121 € | 107 128 € | 62 528 € |
| Pikaajalised kohustised | 21 783 € | 14 408 € | 54 859 € | 73 656 € | 84 771 € | 77 260 € |
| Kohustised kokku | 116 307 € | 98 948 € | 115 712 € | 130 777 € | 191 899 € | 139 788 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 28 994 € | 24 223 € | 61 797 € | 112 063 € | 101 030 € | 113 821 € |
| Töötajate arv | 8 | 7 | 5 | 4 | 5 | 5 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 217 873 € | 44 530 € | 23 142 € | 7 |
| 2025 Q3 | 152 978 € | 38 721 € | 21 619 € | 7 |
| 2025 Q2 | 142 243 € | 28 230 € | 19 686 € | 7 |
| 2025 Q1 | 113 359 € | 31 365 € | 23 703 € | 5 |
| 2024 Q4 | 132 527 € | 25 795 € | 19 055 € | 6 |
| 2024 Q3 | 114 361 € | 24 742 € | 16 382 € | 6 |
| 2024 Q2 | 126 026 € | 27 250 € | 15 311 € | 6 |
| 2024 Q1 | 103 848 € | 22 052 € | 14 423 € | 5 |
| 2023 Q4 | 128 565 € | 24 786 € | 14 317 € | 5 |
| 2023 Q3 | 83 628 € | 21 993 € | 14 525 € | 5 |
| 2023 Q2 | 125 627 € | 23 721 € | 12 611 € | 5 |
| 2023 Q1 | 113 717 € | 9 358 € | 12 428 € | 4 |
| 2022 Q4 | 132 739 € | 8 598 € | 12 768 € | 4 |
| 2022 Q3 | 105 052 € | 16 610 € | 11 758 € | 4 |
| 2022 Q2 | 120 533 € | 25 443 € | 13 499 € | 4 |
| 2022 Q1 | 93 795 € | 24 165 € | 14 616 € | 4 |