Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
Veebileht
https://www.k-kate.eeK-KateK-Kate Katused ehitab katused ja fassaadid, paigaldab kontstruksioone, renoveerib korterelamuid. K-Kate Katused eesmärgiks on pakkuda tellijatele häid lahendusi, milles me ise kindlad oleme.
Nimi
K-Kate Katused OÜ
Registrikood
12124368
Käibemaksukohuslase number
EE101460507
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
21.06.2011 (14)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
43911 - Katusetööd
1 856 967 €
16 014 €
1%
1 430 €
(hinnang on ligikaudne)
161 901 €
18
Esitatud
Puudub
10%
1%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Kurmet Ossip
| 100% - 2 500.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2019 30.06.2020 | 2020 29.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 19.06.2024 | 2024 02.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 856 484 € | 2 000 494 € | 2 065 596 € | 1 795 847 € | 1 812 674 € | 1 856 967 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 50 311 € | 8 392 € | -21 681 € | -63 336 € | -63 189 € | 16 014 € |
| Kasumimarginaal | 2% | 0% | -1% | -4% | -3% | 1% |
| Käibevara | 1 294 653 € | 782 423 € | 755 441 € | 752 571 € | 744 733 € | 996 592 € |
| Põhivara | 123 502 € | 8 928 € | 25 317 € | 47 421 € | 46 191 € | 203 034 € |
| Varad kokku | 1 418 155 € | 791 351 € | 780 758 € | 799 992 € | 790 924 € | 1 199 626 € |
| Lühiajalised kohustised | 1 132 450 € | 497 256 € | 508 344 € | 590 914 € | 645 035 € | 1 037 725 € |
| Pikaajalised kohustised | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | - | - |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 285 705 € | 294 095 € | 272 414 € | 209 078 € | 145 889 € | 161 901 € |
| Töötajate arv | 15 | 13 | 14 | 10 | 19 | 18 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 741 192 € | 115 835 € | 30 503 € | 19 |
| 2025 Q3 | 204 398 € | 41 104 € | 27 707 € | 19 |
| 2025 Q2 | 245 198 € | 47 438 € | 39 102 € | 18 |
| 2025 Q1 | 527 722 € | 70 960 € | 40 186 € | 18 |
| 2024 Q4 | 759 306 € | 63 881 € | 39 917 € | 23 |
| 2024 Q3 | 492 857 € | 71 928 € | 42 754 € | 23 |
| 2024 Q2 | 318 024 € | 67 383 € | 37 932 € | 16 |
| 2024 Q1 | 212 109 € | 36 284 € | 33 160 € | 14 |
| 2023 Q4 | 475 106 € | 84 159 € | 44 714 € | 17 |
| 2023 Q3 | 506 301 € | 103 544 € | 45 830 € | 17 |
| 2023 Q2 | 269 375 € | 42 638 € | 39 419 € | 20 |
| 2023 Q1 | 563 686 € | 81 193 € | 41 620 € | 18 |
| 2022 Q4 | 809 011 € | 93 777 € | 43 325 € | 17 |
| 2022 Q3 | 352 685 € | 77 212 € | 54 654 € | 17 |
| 2022 Q2 | 366 489 € | 68 144 € | 55 284 € | 24 |
| 2022 Q1 | 173 412 € | 46 803 € | 44 244 € | 24 |